افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : شنبه, 28 ژانویه , 2012 لینک کوتاه خبر :

پرتاب نارنجك در كراچی پاكستان سه زخمی بر جای گذاشت…

اسلام آباد – منابع خبری گزارش دادند: افراد ناشناس امروز شنبه با پرتاب چند نارنجك دستی به داخل یك فروشگاہ در شهر كراچی مركز ایالت سند پاكستان باعث زخمی شدن سه نفر شدند.

به نقل از منابع خبری محلی، مھاجمان موتور سوار با پرتاب نارنجك ھای دستی بسرعت از محل متواری شدند و زخمی های حادثه به بیمارستان این شھر منتقل شدند.

گروہ ھای افراطی بتازگی در منطقه لیاقت آباد شھر كراچی به فروشگاہ ھا تیراندازی می كنند.

به گزارش رسانه ھای خبری پاكستان، افراد ناشناس وابسته به گروہ ھای افراطی دیشب نیز با تیراندازی به یك پزشك 60 ساله در منطقه گلبرگ كراچی، وی را ترور كردند.

دكتر سید جعفر محسن رضوی دبیر سابق حسینیه آل عبای شیعیان كراچی و سرپرست كاروان زیارتی آل عبای این شھر، با توجه به جزییات ارائه شدہ، در حال خواندن روزنامه در بیرون از منزل مسكونی خود بود كه توسط افراد مسلح به قتل رسید.

ھفته گذشته نیز افراد مسلح ناشناس به خودرویی در منطقه ‘سیتی كورت’ شھر كراچی مركز ایالت سند آتش گشودند كه بر اثر آن سه وكیل شیعه پاكستانی به شهادت رسیدند.

طبق گزارش كمیسیون حقوق بشر پاكستان، در مجموع یكهزار و 406 نفر از ابتدای سال گذشته میلادی تا پایان ماہ اوت سال 2011 ( دهه اول شهریور) به علت خشونت ھای فرقه ای و ملی در شھر كراچی جان خود را از دست دادند.

 

منبع:http://www.irna.ir/

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار