افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 15 فوریه , 2018 لینک کوتاه خبر :

هزینۀ رابطه نامشروع ترمپ را چه کسی پرداخت کرد؟

فساد اخلاقی ترمپ رییس جمهور امریکا

نیویارک‌تایمز گزارش داد، حق السکوت رابطه نامشروع ترمپ را وکیل او پرداخت کرده است!
وی گفته است که از جیب خود مبلغ 130 هزار دالر به استورمی دنیلز بازیگر امریکایی فلمهای مبتذل که مدعی شده بود رییس‌جمهور امریکا با وی رابطه داشته است، پرداخت کرده است.
طبق این راپور، مایکل کوهن که پیشتر من‌حیث وکیل سازمان ترمپ فعالیت داشت و هم‌اکنون وکیل شخصی وی است، در گفت‌وگو با نیویارک‌تایمز درباره پرداخت این هزینه از دارایی های شخصی‌اش توضیح داد.
وی در اعلامیه ای به روزنامه نیویارک‌تایمز به استفانی کلیفورد که نام هنری وی استورمی دنیلز است، اشاره کرد و گفت: نه سازمان ترمپ نه ستاد وی بخشی از معامله با کلیفورد نبوده‌اند و وی را خواه به طور مستقیم یا غیرمستقیم، وادار به پرداخت چنین مبلغی نکرده‌اند . وکیل ترمپ که پرداخت چنین مبلغی به این بازیگر را قانونی می‌دانست، هرگونه ارتباط میان پرداخت چنین مبلغی با ستاد مبارزات انتخاباتی ترمپ را رد کرد و به هیچ عنوان انگیزه خود از پرداخت چنین مبلغی را فاش نکرد. روزنامه امریکایی وال استریت ژورنال ماه گذشته راپور کرد که دونالد ترمپ رییس‌جمهور امریکا برای عدم افشای رابطه نامشروع خود با یک بازیگر فلم‌های مستهجن، 130هزار دالر حق‌السکوت پرداخت کرده است. در آن زمان راپور شد که کوهن این مبلغ را به یک بازیگر زن که رابطه جنسی نامشروع با ترمپ داشته پرداخت کرده است تا این موضوع را در زمان انتخابات 2016 افشا نکند. راپور‌ها حاکی از آن است که ترمپ در سال 2006 یعنی یک سال بعد از ازدواج با ملانی ترمپ ، با این بازیگر سینما رابطه نامشروع داشته است. در پی افشای این خبر، Common Cause ، یک گروه دیده‌بانی غیرانتفاعی دادخواستی را در وزارت عدلیه و کمسیون انتخابات فدرال مطرح کرد و مدعی شد که پرداخت این مبلغ توسط کوهن به کلیفورد در تناقض با قوانین مالی مبارزات انتخاباتی است. نشریه تاچ مصاحبه‌ای با این بازیگر امریکایی در سال 2011 را نشر کرد که در آن نوشته شده بود که ترمپ و این زن بعد از تولد بارون ترمپ با یکدیگر روابط غیراخلاقی داشتند. کوهن در اظهارات خود روابط غیراخلاقی ترمپ با این بازیگر سینما را انکار کرد. علیرغم نشر راپورات متعدد از روابط غیراخلاقی رییس‌جمهور امریکا، چندی پیش، نیکی هیلی ، نماینده امریکا در سازمان ملل متحد شایعات مطرح‌شده درباره روابط خارج از چوکات با دونالد ترمپ، را رد کرد. در زمان مبارزات انتخاباتی نیز زنان بسیار زیادی مدعی شدند که دونالد ترمپ با‌ آنها روابط غیراخلاقی داشته است. در آن زمان، روزنامه امریکایی واشینگتن‌پست ویدیویی را از ترمپ درباره زنان نشر کرد که در این فلم که تاریخش به سال 2005 برمی‌گردد، ترمپ با لحنی مفتخرانه از تلاش‌هایش برای برقراری روابط جنسی با زنان سخن گفته و عنوان می‌کند: وقتی آدم ستاره باشد آنها (زنان) اجازه هر کاری را به او می‌دهند. ترمپ در این فایل، از رکیک‌ترین الفاظ برای توصیف تلاش‌هایش برای روابط جنسی با زنان استفاده و همچنین به یک مورد از تلاش ناموفقش برای فریب یک زن متاهل اشاره می‌کند.

  1. کریم نصیری :

    مردک خودش جزو ثروتمندترین مردان امریکاست

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار