افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 26 فوریه , 2013 لینک کوتاه خبر :

نيروهاي رژيم آل خليفه،دو کودک بحريني را به شدت زخمی کردند!

 

شبه نظامیان وابسته به رژِیم  آل خليفه با شلیک گلوله به طرف دو کودک بحرینی در منطقه «بوری» در غرب منامه آنها را به شدت زخمی کردند.

پزشکان در این زمینه تاکید کردند: دو کودک مذکور از ناحیه سینه به شدت زخمی شده اند و اوضاع جسمی آنها بسیار نگران کننده است.

براساس این گزارش، شبه نظامیان وابسته به رژیم آل خليفه پس از شلیک گلوله به طرف این دو کودک پا به فرار گذاشتند این در حالی است که هیچ اقدامات جدی از سوی مراجع ذیربط علیه مجرمان اتخاذ نشده است.

شبه نظامیان مدنی وابسته به رژیم  آل خليفه با در دست داشتن سلاح پیشرفته، به مناطق مختلف بحرین یورش برده و اقدام به قتل و انجام جنایت های گوناگون می کنند.

این شبه نظامیان پیشتر نیزبه طرف شهروندان منطقه «الدراز» در شب سالگرد انقلاب بحرین شلیک کرده بودند علاوه بر این در منطقه «عالی» یکی دیگر از مناطق این کشور صحنه شلیک گلوله از سوی گروههای شبه نظامی وابسته به رژیم بحرین بود که از سیستنمایتک بودن این جنایت ها پرده برمی دارد.

براساس گزارش پایگاه خبری جمعیت وفاق بحرین، احمد اسماعیل 22 ساله خبرنگار بحرینی نیز در 31 مارس 2012 توسط همین شبه نظامیان مسلح کشته شد. وی در حال تصویر برداری از تظاهرات مسالمت آمیز بحرینی ها بود که مورد اصابت گلوله شبه نظامیان بحرین قرار گرفت و کشته شد. علاوه بر این «عبدالرسول» الحجیری» و السید حمید الساری نیز از سوی این شبه نظامیان مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به شدت زخمی شدند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار