افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 12 جولای , 2016 لینک کوتاه خبر :

نماینده اسراییلی خواستار اعدام تمام فلسطینی‌های متعارض شد

اوهانا

تعداد زیادی از نماینده گان حزب حکومتی رژیم صهیونیستی با جمع کردن شهرک‌نشینان کرانه باختری، به اظهارات ضد فلسطینی و تحریکات علیه مسلمانان پرداخته و تصریح کردند هیچ دولت فلسطینی در آینده تاسیس نخواهد شد.

«امیر اوهانا» نماینده حزب «لیکود» در پارلمان رژیم صهیونیستی خواستار اعدام تمام فلسطینی‌هایی شد که هرگونه مخالفت و اقدامات تحریک‌آمیز علیه این رژیم انجام می‌دهند.

اوهانا طی سخنرانی در تجمع قلیل صهیونیست‌ها در شهرک «عتنیل» که چندی پیش شاهد عملیات استشهادی تیراندازی بود، گفت باید علیه فلسطینی‌ها اعلان جنگ کنند و سه اقدام فوری علیه آنها انجام دهند.

به نوشته روزنامه «جروزالم پست» وی مدعی شد اولین اقدام باید کشتن محرکان باشد و صراحتا خواستار کشتار هرچه بیشتر فلسطینیان شد.

این نماینده حزب لیکود در «کنست» دومین اقدام را تخریب تمام خانه‌های فلسطینیان و ساخت شهرک‌های بیشتر بجای آنها اعلام کرد و در توجیه آن گفت که فقط با این راه صلح حاکم خواهد شد.

«عورن حوزن» دیگر نماینده لیکود که در این تجمع حاضر شده بود، ضمن مخالفت با پلان‌های صلح فرانسه و عربستان ادعا کرد تنها پلانی که باید اجرا شود، پلان اسراییلی است که می‌گوید سرزمینی بنام اسراییل فقط متعلق به فرزندان «اسراییل» (یعقوب) است نه مردمان اسماعیل.

وی خواستار انتقال یک ملیون صهیونیست به کرانه باختری برای تصرف این منطقه شد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار