افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, بین الملل, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 7 فوریه , 2018 لینک کوتاه خبر :

نارضایتی اکثر جوانان امریکا از ترمپ!

ترمپ رییس جمهور امریکا

به گزارش خبرگزاری افغان تلکس، طبق نتایج جدیدترین نظرسنجی در امریکا دو سوم جوانان و میانسالان امریکایی از عملکرد ترمپ ناراضی اند!
نتایج تازه‌ترین نظرسنجی انجام شده از سوی شبکه ان‌بی‌سی‌نیوز و مؤسسه گن‌فوروارد نشان می‌دهد که اکثریت جمعیت 15 تا 35 ساله امریکا بر این باروند که کشورشان در مسیر غلطی قرار دارد، با این حال درباره آینده خود خوشبین هستند.

براساس این راپور، در حالی که حدود دو سوم جمعیت 15 تا 35 ساله امریکایی (63 فیصد) فکر می‌کنند که کشور در مسیر نادرستی به پیش می‌رود، تنها 18 فیصد آن‌ها چنین نظری ندارند.

همچنین 63 فیصد این قشر از جامعه امریکا، عملکرد ترمپ در جایگاه رییس جمهوری را تأیید نمی‌کنند؛ البته 49 فیصد آن‌ها عملکرد ترمپ را قویا تأیید نمی‌کنند و در مقابل تنها 19 فیصد افراد 15 تا 35 امریکایی عملکرد ترمپ را تأیید می‌کنند.

حتی از بین کسانی از این قشر از جامعه امریکا که در انتخابات سال 2016 ریاست جمهوری به ترمپ رأی‌داده‌اند، 22 فیصدشان عملکرد ترمپ را تأیید نمی‌کنند.

با این حال، نظر این بخش از باشنده گان امریکایی درباره کانگرس نیز منفی است و 61 فیصدشان عملکرد نماینده گان و سناتورها را تأیید نمی‌کنند.

درباره نگاه به احزاب نیز 62 فیصد (در مقابل 24 فیصد) افراد 15 تا 35 ساله امریکایی نگاهی منفی به حزب جمهوری‌خواه دارند، این رقم برای دموکرات‌ها برابر با 44 فیصد (در مقابل 43 فیصد) است.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار