افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 8 آوریل , 2013 لینک کوتاه خبر :

ملحق شدن هیلاری کلینتون به همجنس بازان

گروه آمریکایی کمپین حقوق بشر به تبلیغ ازدواج همجنس بازان و البته الحاق برخی از فعالان سیاسی این کشور به گروه مذکور مبادرت کرده است.

سایت آمریکایی کمپین حقوق بشر که در خصوص حمایت از زنان همجنس باز، همجنس بازان و حقوق برابر دوجنسه ها فعالیت می کند، طی روزهای اخیر فعالیت های خود را گسترش داده و شرکت در کمپین مذکور را به صورت حمایت اینترنتی از ازدواج برابر مطرح ساخته است.

کمپین آمریکایی حقوق بشر مدعی است آمریکایی ها از تمام اقشار جامعه، حمایت خود را از ازدواج میان همجنس بازان و زنان همجنس باز متعهد اعلام می کنند.

کمپین نامبرده از ملحق شدن هیلاری کلینتون، وزیر داخله سابق آمریکا، به کمپین حقوق بشر در خصوص ازدواج برابر خبر داده و از این بابت اظهار خرسندی کرده است.

کمپین حقوق بشر در ادامه خاطرنشان کرده “به بیانیه موثر کلینتون درباره مجموعه های برابری ازدواج، به منزله بخشی از مردم آمریکا، افتخار می کنیم. اکنون که کلینتون پست و مقام خود را رها کرده و توانایی آن را دارد تا علناً در خصوص مساله ای که اهمیت بسیاری برایمان دارد سخن بگوید، تجربه اش در مقام وزیر و آن چه وی در زمان مطرح کردن آمریکا در سرتاسر جهان کسب کرده و نیز باورش در این خصوص را در دست همگان قرار می دهد”.

سناتور جمهوری خواه، راب پورتمن، از اوهایو نیز از دیگر شرکت کنندگان در کمپین حمایت از برابری ازدواج می باشد.

گفتنی است کمپین فوق ادعا می کند زمان آن فرا رسیده تا این پیام را اشاعه دهیم که ازدواج برای همجنس بازان و زنان همجنس باز در قلب ارزش های آمریکایی ها قرار دارد.

این امر در حالی است که برخی شهروندان و مقامات آمریکایی از قانونی شدن ازدواج همجنس بازان اظهار نارضایتی کرده و این امر را موجب بی ارزش شدن امر ازدواج و سوء استفاده های مالیاتی از این مورد می دانند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار