- خبرگزاری افغان تلکس - https://www.afghantelex.com -

مشهورترین تجاوزکار تاریخ/ ترمپ 100 زن را مورد تجاوز قرار داده است!

ترمپ تجاوز [1]

به گزارش افغان تلکس به نقل از استراتیژیست سابق ارگ سفید، وکلای رییس‌جمهور امریکا به 100 زن که با دونالد ترمپ رابطه نامشروع داشتند، حق السکوت داده‌اند.

بعد از آنکه اخباری نشر شد مبنی بر اینکه رییس‌جمهور امریکا برای فاش نشدن رابطه نامشروعش با یک زن بازیگر، به وی 130 هزار دالر حق السکوت پرداخت کرده است، استیو بنن رییس سابق ستاد کارکنان ارگ سفید مدعی شده است که وکیل مدافع دونالد ترمپ به یکصد زن که ترمپ با آنها رابطه نامشروع داشته است، پول پرداخت کرده است.

روزنامه انگلیسی دیلی میل راپور کرد، استیو بنن تصریح کرده است که وکلای دونالد ترمپ به 100 زنی که ترمپ با آنها رابطه نامشروع داشت، حق السکوت پرداخت کرده‌اند تا این موضوع را در حین رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 امریکا فاش نکنند.

یکی از این زنان که با ترمپ در سال 2006 رابطه نامشروع داشت، مبلغ 130 هزار دالر من‌حیث حق السکوت دریافت کرده بود.

بنن تصریح کرده است که این زن تنها فردی نیست که چنین حق السکوتی را دریافت کرده است.

این اظهارات بعد از آن اهمیت تازه‌ای پیدا کرده است که روزنامه امریکایی وال استریت ژورنال راپور کرد که یکی دیگر از وکلای ترمپ به نام مایکل کوهن ، درست چند هفته قبل از انتخابات ریاست‌جمهوری 2016، به بازیگر زن، 130 هزار دالر حق‌‌‌السکوت پرداخت کرده بودند و این زن 38 ساله موافقت کرد که به طور آشکارا درباره این قضیه حرفی نزند.

وکیل ترمپ به شدت هرگونه رابطه نامشروع موکل خود را انکار کرده است.

با اینحال روز جمعه هفته گذشته یکی از دوستان زنی که 130 هزار دالر حق السکوت دریافت کرده بود، گفت که از جریان رابطه 2006 ترمپ با دوستش اطلاع دارد.

در سال 2006، ترمپ به مدت یکسال بود که با ملانیا که هم‌اکنون بانوی اول امریکا است، ازدواج کرده بود.