افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 25 آوریل , 2017 لینک کوتاه خبر :

محدودیت های گردشگران درسرزمین های اشغالی فلسطین

فلسطین

به راپور آژانس خبررسانی فلسطینی معا، مقامات اسراییل، محدودیت هایی را برای ورود گردشگران به سرزمین های اشغالی فلسطین و به خصوص شهر بیت لحم اعمال کرده اند…

به راپور این آژانس خبررسانی، رژیم صهیونیستی از امروز برگه هایی را برای اجرای محدودیت هایی برای گردشگرانی که از طریق میدان هوایی بن گوریون وارد فلسطین اشغالی می شوند، توزیع کرد.

در این برگه ها گردشگران باید از 15 ماه می (15 ثور) آینده تعهد نامه ای را برای دریافت ویزه ورود به اسراییل (سرزمین های اشغالی) امضا کنند مشروط به این که تعهد بدهند وارد سرزمین های فلسطینی و به خصوص بیت لحم نشوند و در صورتی که هر یک از گردشگران این تعهد نامه را امضا نکند، ویزه ورود به سرزمین های اشغالی را به دست نخواهند آورد.

در ادامه این راپور آمده است، در صورتی که گردشگران کشورهای اروپایی قصد سفرهای سیاحتی و یا مذهبی داشته باشند، ولی تعهد نامه را امضا نکنند از ورود آنان به سرزمین های اشغالی ممانعت بعمل می آید.

به اعتقاد تحلیل گران مسایل سیاسی، رژیم صهیونیستی از ترس افشای بیشتر جنایات خود علیه فلسطینیان و نشر آن از سوی گردشگران، مانع سفر آنها به مناطق فلسطینی نشین در سرزمین های اشغالی می شود.

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار