افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 17 ژانویه , 2018 لینک کوتاه خبر :

اقدام غیر انسانی والدین امریکایی!

شکنجه طفل

به نقل از پولیس امریکا، والدین سنگدل پس از افشا شدن جنایت، دستگیر شدند!
یک زوج امریکایی که 13 فرزند خود را در شرایطی غیرانسانی در خانه محبوس کرده بودند، پس از فاش شدن این ماجرا برای پولیس، دستگیر شدند.

آنطور که سی‌ان‌ان راپور داده، برخی از قربانیان، در زندان خانگی خود که محلی کثیف بوده، با قفل و زنجیر به بستر بسته شده بوده‌اند. سرمأمور شهرک ریورساید کالیفورنیا گفته که قربانیان این جنایت، بین 2 تا 29 سال دارند.

ماجرا وقتی برای پولیس آشکار می‌شود که یک دختر 17 ساله از میان قربانیان، موفق به فرار از خانه می‌شود و با استفاده از تلیفون همراهی که در خانه پیدا کرده بوده، با پولیس تماس می‌گیرد.

به گزارش افغان تلکس، دفتر سرمأمور ریورساید اعلام کرده که این دختر 17 ساله، بسیار نحیف و ظاهرش شبیه به یک دختر 10 ساله است.

پولیس‌هایی که در پاسخ به این تماس به خانه این زوج حمله کرده‌اند، می‌گویند 12 نفر را دیده‌اند که در فضایی بسیار کثیف با سوء تغذیه دست و پنجه نرم می‌کردند.

پولیس با تعجب اعلام کرده که همگی 13 قربانی این جنایت، ظاهری شبیه به اطفال دارند حال آنکه 7 نفر از آنها، کلانسال استند.

پدر مادر این 13 طفل، دیوید آلن 57 ساله و آنا تورپین 49 ساله استند که حالا باید برای پاسخ به اتهام شکنجه و به خطر انداختن زنده گی اطفال در برابر قاضی بایستند. دو زوج با قید وثیقه 18 ملیون دالری روانه بازداشتگاه شده‌اند.

  1. Áļhám Śhùfâì :

    سلام

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار