افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 10 نوامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

محافظ شخصی ترمپ افشاگری کرد + عکس

کیتس شیلر

کیتس شیلر، محافظ شخصی رییس جمهور امریکا در جلسه استماع کانگرس  درباره اتهامات غیراخلاقی علیه دونالد ترمپ  توضیح داد.

به نقل از سی ان ان، کیتس شیلر Keith Schiller — محافظ شخصی دونالد ترمپ، رییس جمهور امریکا — در جلسه کانگرس درباره اتهامات غیراخلاقی علیه او توضیح داد.

بر این اساس، محافظ شخصی و فرد امین برای رییس جمهور امریکا در جلسه محرمانه استماع کانگرس حاضر شد. شیلر در این جلسه در پاسخ به پرسش‌های اعضای کانگرس گفت در جلسه ملاقات تجاری در سال 2013 و پس از برگزاری مراسم انتخاب ملکه زیبایی سال، یکی از اشتراک کننده گان روس در این جلسه، پیشنهاد کرد پنج زن را به اتاق ترمپ در هوتلش در مسکو بفرستد!

کیتس شیلر سالها محرم و محافظ شخصی ترمپ بوده است. در سال 2013، ترمپ در جایگاه تاجر امریکایی به روسیه سفر کرده بود. در جلسه استماع کمیته اطلاعات مجلس نماینده گان امریکا که پشت درهای بسته و محرمانه برگزار شد، از شیلر درباره اتهاماتی مبنی بر رفتارهای غیراخلاقی ترمپ مورد سوال قرار گرفت.

پیش‌تر کریستوفر استیل Christopher Steele. مامور اطلاعاتی انگلیس دوسیه ای در این زمینه تشکیل داده است.

با این وجود، ترمپ همواره اتهامات وارده را رد کرده است. در جلسه اخیر نیز از شیلر در این باره پرسیده شد و او گفت یک فرد روس که هویت او اعلام نشده است، پیشنهاد فرستادن پنج زن را به اتاق شخصی ترمپ در هوتل وی در مسکو مطرح کرده بود؛ اما این پیشنهاد رد شده بود. شیلر در جلسه استماع گفت پیشنهاد مذکور را به صورت یک پیشنهاد ریشخند تلقی کرده و آن را رد کرده است. به گفته شیلر، به هنگام رفتن ترمپ به اتاقش برای استراحت، او پیشنهاد مذکور را به خود ترمپ نیز منتقل کرده بود که ترمپ در واکنش خندیده بود. شیلر گفت چند دقیقه پس از رفتن ترمپ به اتاقش، پشت در اتاق او مانده بود و سپس رفته بود تا بخوابد و درنتیجه او نمی تواند درباره بقیه ساعتهای آن شب حرفی بزند.

شیلر از سال 1999 برای ترمپ کار می کرد و در سِپتِمبر سال گذشته پس از 17 سال کار برای ترمپ از او جدا شد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار