افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 23 ژوئن , 2016 لینک کوتاه خبر :

قدردانی دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء از فعالان رسانه ای

نُجَباء

 

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء در دیدار خبرنگاران جنگی (الاعلام الحربی) این جنبش، از تلاش آنان جهت مخابره پیام رزمندگان و استمرار بخشیدن به پیروزی ها قدردانی کرد.

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء در دیدار خبرنگاران جنگی (الاعلام الحربی) این جنبش، از تلاش آنان جهت مخابره پیام رزمندگان و استمرار بخشیدن به پیروزی ها قدردانی کرد.

«شیخ اکرم الکعبی» با بیان اینکه “رسانه حلقه وصل ملت و رزمندگانی دانست که به پیکار کفر و کافران رفته اند” افزود: قرن 21، عصر رسانه است و فعالان انقلابی عرصه رسانه باید بیش از پیش خود را برای مقابله با تهاجم معاندان قسم خورده جبهه مقاومت آماده کنند.

وی تصریح کرد: به جرأت می توان گفت که امروزه، فعالیت های رسانه ای خاصتاً در فضای مجازی اهمیتی تا سرحد مبارزات میدانی رزمندگان ارزش دارد، چراکه سنگرها یکی است و تنها سلاح ها متفاوت است.

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء ضمن تاکید بر تقویت تلاش ها در جهت به روز کردن پتانسیل رسانه ای تشکل های مقاومتی اظهار داشت: عملکرد مثبت رسانه ای، بازتاب گسترده ای در میدان مبارزه دارد علی الخصوص که دشمن با اشاعه عناوین دروغ در رسانه های تحت سیطره اش سعی در موجه کردن وجود نامشروع خود و تقویت آن قوای پوشالی دارد.

شیخ اکرم الکعبی ادامه داد: تروریستها و سردمداران اصلی آنان با به کارگیری روش های غیر شرافتمندانه از قبیل سر بریدن، پرتاب کردن مردم از پشت بام ها، آتش زدن انسان های زنده و یا انفجار آنان؛ قصد ایجاد رعب و وحشت در جبهه مقابل را دارد که در این اوضاع، وظیفه شما خبرنگاران و فعالان رسانه ای بدلیل تبیین ماجرا سنگین تر می شود.

وی ضمن تشکر و قدردانی از فعالان رسانه ای جبهه مقاومت سراسر جهان اظهار داشت: نیمی از پیروزی ها سهم شما است که با تقویت روحیه رزمندگان و حشر کردن ملت آن را به ارمغان آورده اید.

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء در پایان خاطرنشان ساخت: ما همگی رزمنده ایم، اگرچه زبان هایمان متفاوت است.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار