افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 26 دسامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

فسادهای نتانیاهو اسراییل را تکان خواهد داد!

نتانیاهو

نظر قانونی درباره اتهامات فساد مالی نخست وزیر رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو بزودی اعلام می‌شود و عواقب آن نیز بسیار تکان‌دهنده خواهد بود.

یکی از مشاوران سابق پولیس رژیم صهیونیستی گفت نظر قانونی درباره اتهامات فساد مالی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم طی هفته‌های آینده اعلام می‌شود و عواقب آن نیز بسیار تکان‌دهنده خواهد بود.

لیور هورو مقام پیشین پولیس صهیونیستی طی سخنرانی در همایشی در الیات گفت بعد از اعلام نظر پولیس درباره محکومیت نتانیاهو، پارلمان اسراییل (کنست) برگزاری انتخابات زودهنگام در ماه می سال آینده را اعلام می‌کند.

به نوشته روزنامه جروزالم پست وی درباره محکومیت نتانیاهو نیز گفت: شامل اطلاعات زیادی – از جمله اتهامات و افراد دخیل – که تاکنون نمی‌دانستیم می‌شود و در اینجا زلزله ایجاد می‌کند.

این در حالی است که نتانیاهو هفته قبل به خاطر 3 دوسیه فساد مالی، دریافت رشوه و سوء استفاده از قدرت، برای هفتمین بار مورد استنطاق پولیس قرار گرفت.

نتانیاهو تحت دوسیه موسوم به 1000 به دریافت رشوه و کمک‌های مالی غیرقانونی خارجی، تحت دوسیه 2000 به سوء استفاده از قدرت و پرداخت رشوه به نشریه یدیعوت آحارونوت جهت حمایت و پوشش خاص، و تحت دوسیه 3000 به زد و بند در جریان خرید زیربحری‌های اتمی از جرمنی متهم است.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار