افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 25 جولای , 2018 لینک کوتاه خبر :

عزرائیل؛ در کمین پادشاه عربستان!

بن سلمان پادشاه عربستان سعودی

به گزارش نشریه المنار فلسطین، نفس های پادشاه سعودی به شماره افتاده است و حال وی وخیم است.

پایگاه نشریه فلسطینی المنار نوشته است که سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان به دلیل وخامت حالش نتوانسته برای تفریح به خارج از این کشور سفر کند.
این پایگاه به نقل از آنچه منابع مطلع خوانده می افزاید که ملک سلمان اکنون تحت مراقبت داکتران است تا جایی که اقارب اش از دیدار با او منع شده اند.
منابع آگاه با اشاره به اینکه پادشاه عربستان به دلیل مریضی به طور کامل وزن خود را از دست داده است می گویند که محمد بن سلمان همچنان مادرش را در بازداشت خانگی قرار داده و او را از دیدار با فرزندانش منع کرده است.
المنار می نویسد که بن سلمان در پی مخالفت مادرش با اقداماتش که از سوی ملک سلمان و با نظر سازمان های استخباراتی عربستان و اسراییل برای جانشینی پادشاه انتخاب شده، او را در بازداشت خانگی قرار داده است.
این منابع می افزایند که بن سلمان چندین سال در امریکا آموزش دیده است تا بتواند من‌حیث ابزاری برای سازمان استخباراتی امریکا نقش ایفا کند.
منابع آگاه در بخش دیگری اظهار داشتند که محمد بن سلمان طی ماه های گذشته نطقی را برای پدرش تدارک دیده که در آن انتخاب بن سلمان من‌حیث پادشاه عربستان اعلان می شود.
المنار در پایان به نقل از این منابع فاش می کند که لست مهمانان برای تعین جانشینی سلمان بن عبدالعزیز آماده شده و مراسم تقرّر بن سلمان من‌حیث پادشاه عربستان بسیار نزدیک است.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار