افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : شنبه, 3 مارس , 2018 لینک کوتاه خبر :

طوفان کالیفورنیا را فلج کرد

طوفان هاروی

بر اثر طوفان و سقوط برفکوچ در ایالت کالیفورنیا، علاوه بر تلفات انسانی، برق دو ملیون نفر قطع و بیش از پنج هزار پرواز لغو شد.

طوفان در ایالت کالیفورنیا از روز گذشته این منطقه امریکا را درنوردید و اولین تاثیرات آن در لغو بیش از پنج هزار پرواز بود به طوری که خطوط هوایی دلتا ، جت بلو و امریکن ایرلاینز بسیاری از پروازهای خود را از کالیفورنیا به نیویارک، فیلادلفیا، بوستون، هارتفورد و دیگر نقاط لغو کردند.

طبق راپور سایت فلایت اِوِر (FlightAware.com)، بر اثر طوفان کالیفورنیا بیش از 5489 پرواز داخلی و بین‌المللی در روز جمعه لغو شد و همچنین بیش از 655 پرواز روز شنبه(امروز) با تاخیرهای زیاد انجام شد.

علاوه بر لغو پروازها، ساکنان ایالت کالیفورنیا شاهد قطع برق خود بودند به گونه‌ای که بر اثر طوفان حدود دو ملیون مشترک دچار قطعی برق شدند.

طوفان در کالیفورنیا، تلفات انسانی هم در پی داشت و بنا بر راپور‌ها حداقل پنج نفر کشته شدند. جوانترین قربانی طوفان، بچه شش ساله و پیرترین آن، زن 77 ساله بوده است.

علاوه بر طوفان، سقوط برفکوچ در پیسک اسکی اسکوئر ولی ایالت کالیفورنیا، در روز جمعه سبب تلفات شده و یک کشته و چندین زخمی بر جا گذاشت.

  1. عمران امانی :

    قدرت الله را هیچ کس ندارد

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار