افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 18 دسامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

طرفداران ترمپ از رای خود پشیمان شدند!

طرفدار ترمپ

بر اساس تازه ترین نظرسنجی مرکز تحقیقات عمومی آسوشیتدپرس-نورک، بیش از نیمی از امریکایی‌ها معتقدند ترمپ به وعده‌های انتخاباتی خود درباره موارد مختلف عمل نکرده است.
به نقل از سی بی اس، در آستانه پایان سال عیسوی 2017 امریکایی‌ها دیدگاه بدبینانه‌ای نسبت به کشور خود و دونالد ترمپ، رییس جمهور این کشور دارند.

بر اساس تازه ترین نظرسنجی مرکز تحقیقات عمومی آسوشیتدپرس-نورک، کمتر از یک چهارم امریکایی‌ها معتقدند که ترمپ کارکرد خوبی داشته و به قول‌هایی که به رای دهندگان داده عمل کرده است.

در بین جمهوری خواهان تنها نیمی از افراد معتقدند که ترمپ به وعده‌های خود از جمله وعده توقف قانون مراقبت‌های صحّی بارک اوباما و سرمایه‌گذاری ملیون دالری برای اصلاح زیرساختهای فرسوده امریکا عمل کرده است. این درحالی است که هیچ یک از این اقدامات تا کنون انجام نشده است.

از هر 10 امریکایی تنها 3 نفر معتقد است که امریکا در مسیر درستی حرکت می‌کند و 52 فیصد معتقدند که وضعیت کشور از زمانی که ترمپ من‌حیث رییس جمهوری امریکا انتخاب شده وخیم تر شده است.

طبق این نظرسنجی، 63 فیصد از امریکایی‌ها معتقدند که ترمپ سعی در اعمال نفوذ در تحقیقات مربوط به دخالت روسیه در انتخابات امریکا را داشت. علاوه بر این 40 فیصد از مردم متقاعد شده‌اند که رییس‌جمهوری آنها کاری غیرقانونی در ارتباط با روسیه انجام داده، درحالیکه 32 فیصد معتقدند او کاری غیراخلاقی در این ارتباط انجام داده است.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار