افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, بین الملل, ورزشی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : شنبه, 25 نوامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

شکایت مارادونا از دخترش !

مارادونا و دخترش

مارادونا ، اسطوره فوتبال آرجنتاین از دختر خود به جرم اختطاف بخشی از دارایی های او شکایت کرد که ممکن است به همین دلیل او را به زندان بفرستد.

به نقل از نشریه آس هسپانیا، دیه‌گو مارادونا از دختر کلان خود جیانینا به‌جرم کمک به مادرش کلودیا ویافانیه برای اختطاف بخشی از دارایی های ستاره سابق تیم ملی آرجنتاین شکایت کرده که این شکایت ممکن است منجر به حبس او شود.

مارادونا از همسر سابقش (مادر جیانینا) به‌جرم دزدیدن رقمی معادل 4 ملیون یورو از درآمدهای او در فاصله سال‌های 2000 تا 2015 (زمانی که مدیریت بخشی از درآمد‌ها و دارایی های او را به‌عهده داشت) شکایت کرده است. این جنجال اما حالا فراتر از جنگ کپیتان سابق آلبی‌سلسته با همسر سابقش پیش رفته چون او از دختر بزرگش هم به‌اتهام کمک به مادرش برای سوء استفاده مالی از وی شکایت کرده است.

طبق اعلام ماتیاس مورلا، وکیل مارادونا، فرزند کلان سرمربی سابق تیم ملی آرجنتاین و همسر سابق سرخیو آگوئرو یک حساب بانکی در اروگوئه باز کرده و بخشی از درآمدهای پدرش را به آن حساب انتقال داده و چند روز بعد آن مبلغ را برداشت کرده است. از آنجایی که دختر مارادونا در محکمه حاضر شده و تأیید کرده است که مادرش مدیریت بخشی از پول‌های مارادونا را به‌عهده داشته است، سازمان قضایی آرجنتاین ممکن است که او را هم به زندان بفرستد.

مورلا در این خصوص گفت: آنها با خودشان فکر می‌کردند که اگر این کار را انجام دهند، مارادونا می‌خواهد چه‌کار کند، با قاضی حرف می‌زند و از او می‌‌خواهد که پروسه رسیده‌گی به تخلفات‌شان را متوقف کند؟ رسیده‌گی به چنین مسایلی به‌خاطر یک قاضی و مدعی العموم نمی‌تواند متوقف شود و FBI هم الآن وارد ماجرا شده است. حالا این فقط دیه‌گو نیست که قربانی شده بلکه خزانه‌داری آرجنتاین هم متضرر شده است.

به‌محض نشر این خبر در رسانه‌ها، جیانینا در تویتر پستی گذاشت و به آن واکنش نشان داد.

وی نوشت: از همه شما به‌خاطر پیام‌های حمایت‌آمیزتان متشکریم. من الآن در حال سپری کردن یک تجربه زیبا هستم. من از او (پدرم) چیزهای بدتر از این را بخشیده‌ام و امروز هم تصمیم گرفته‌ام این کار را انجام دهم. اینجا از فاصله‌ای دور، من فقط می‌توانم بگویم که دوستش دارم و از او تشکری می‌کنم چون به‌لطف او بود که من توانستم انتخاب کنم چه شخصی باشم و چگونه زنده گی کنم.

مارادونا و همسر سابقش 13 سال کنار هم زنده گی کردند اما اعتیاد ستاره سابق فوتبال آرجنتاین به مواد مخدر و خیانت‌های او، مادر دو دختر ال‌دیگو را وادار به ارایه دادخواست طلاق کرد و به این ترتیب زنده گی مشترک آنها در سال 2004 به‌صورت رسمی به پایان رسید.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار