افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, بین الملل, مطالب خواندنی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 27 نوامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

شپش مو در دبی با قیمت بالا فروخته می شود !

شپش مو

مدتی است در دبی زنان سخت بدنبال شپش مو می گردند تا به گفته خودشان از این طریق موهای خود را تقویت کنند.

شپش در دبی و در آرایشگاه ها به فروش می رسد که ادعا می شود باعث زیاد شدن موها می گردد. نشریۀ “الامارات الیوم” نوشت که کارکنان سالون های آرایش زنانه در دبی از علاقمند شدن تعدادی از زنان برای خرید شپش خبر می دهند. این گروه از زنان اعتقاد دارند که این حشره باعث بیشتر شدن مو و تقویت موی می شود.
سالون های آرایشی نیز شپش ها با درجه حرارت مخصوص نگهداری تا اینکه بالای مشتریان به فروش رسانند. جالب اینجاست که قیمت هر شپش 14 درهم (بیش از200 افغانی) تعیین شده است.
الامارات الیوم به نقل از “سین شو”، یکی از کارکنان آرایشگاه های زنانه، نوشت که برخی از مشتریان دربارۀ فواید شپش و تأثیر آن در رشد و تقویت مو از او سؤال می کنند و می خواهند این نوع درمان را امتحان کنند.یک کارمند دیگر هم از تمایل زنانی که در اثر سوء تغذیه یا مشکلات پوستی به ریزش مو مبتلا شده اند برای استفاده از شپش خبر داده است.
این مشتریان معتقدند که مکیده شدن خون زیر پوست سر توسط شپش باعث فعالیت مجدد فولیکول های مو می شود.وی تأکید کرد که زنان از روی چشم و هم چشمی و تحت تأثیر شبکه های اجتماعی تمایل دارند تا شپش مو را امتحان کنند. این در حالی است که مقامات دبی به آرایشگاه های زنانه این شهر هشدار داده اند که تبلیغ و توصیۀ استفاده از شپش غیر قانونی است
و جریمه ای از 2000 درهم تا تعطیلی کامل آرایشگاه را در پی دارد‌.

 1. Hamasa Ahmadi :

  طالبا پولدار شدن

 2. Sara Wafa :

  ﻫﻲ ﺧﻮ ﺷﭙﺶ ﻧﻴﺴﺖ ﺑﺮﻧﺞ ﺷﻠﻪ ي اﺳﺖ ﺗﻮﺑﻪ

 3. نصرت الله فايز ممتاز :

  عجبا

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
  آخرین اخبار