افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : شنبه, 2 دسامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

شاهزاده های قطری و شکار غیر مجاز در پاکستان

شاهزاده های قطری و شکار غیر مجاز

نیروهای پولیس پاکستان، هفت شکارچی غیر مجاز از جمله 4 شاهزاده قطری را به جرم شکار غیر مجاز پرندگان کمیاب در منطقه نوشکی در سرحد این کشور با افغانستان دستگیر کرد.

گفته می‌شود این افراد بدون دریافت مجوز قصد شکار پرندگان کمیاب را در این منطقه داشتند و نیروهای محلی پس از آگاهی، آنان را دستگیر کرده‌اند.

پولیس محلی اعلام کرده است: این شکارچیان کاملا مجهز بوده و پرندگان شکاری نیز همراه داشته‌اند که از آن برای شکار پرندگان کمیاب استفاده می‌شود.

راپورها حاکیست در جریان دستگیری این شاهزاده گان قطری تبادل آتش مختصری میان نیروهای امنیتی و شکارچیان صورت گرفته و یک نفر زخم  برداشته است.

دستگیری این شاهزاده گان در حالی صورت می‌گیرد که مردم پاکستان از ورود آنان به کشورشان خشمگین بوده و خواستار عدم صدور مجوز شکار پرندگان کمیاب برای شاهزاده گان کشورهای عربی شده‌‌اند.

محکمه پاکستان به سروزیر ایالت پنجاب ده روز فرصت داده تا در خصوص صدور مجوز شکار توضیحات لازم را ارایه کند .

حمد بن جاسم شاهزاده جنجال آفرین قطری که با نوشتن نامه از نواز شریف در دوسیه فساد اقتصادی حمایت کرده بود هفته گذاشته وارد پاکستان شده و برای دریافت مجوز شکار پرندگان کمیاب اقدام کرد.

این درحالیست که سال گذشته رسانه‌ها اعلام کردند این شاهزاده گان علاوه برشکار پرندگان، فساد اخلاقی نیز دارند و همین موضوع سبب خشم مردم پاکستان شد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار