افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 21 جولای , 2016 لینک کوتاه خبر :

شاهزاده قاچاقچی سعودی در ناز ونعمت بسر می برد!

شاهزاده فنیتیلین

روزنامه الاخبار لبنان راپور داد در حالی که ده‌ها متهم جرائم مربوط به مواد مخدر در سلول‌های کوچک دایره مبارزه با مواد مخدر لبنان نگه داری می‌شوند؛ شاهزاده سعودی گویا در هوتل زنده گی می‌کند.

عبد المحسن بن ولید آل سعود «شاهزاده فنیتیلین » آکتُبر سال 2015 به دلیل همراه داشتن 2 تن قرص روان گردان فنیتیلین در میدان هوایی بیروت بازداشت شد؛ تلاش‌های بیشمار سعودی‌ها برای تبرئه او از این اتهام و وارد کردن اتهامات به همراهان او با شکست مواجه شد.

الاخبار به نقل از یک منبع امنیتی راپور داد که این شاهزاده سعودی زنده گی مرفهی را در زندان تجربه می‌کند؛ یک اتاق در مرکز مبارزه با مواد مخدر به او اختصاص داده شده که تمام امکانات رفاهی لازم را داراست.

بر اساس این خبر این شاهزاده سعودی حتی می‌تواند از درون زندان غذا سفارش داده و کارگران خشک‌شویی هر روز برای آماده کردن کالا‌های شاهزاده برای او خدمات رسانی می‌کنند، یک دیپلومات در سفارت عربستان نیز برای بررسی وضعیت او هر روز به مرکز بازداشت این شاهزاده تردد می‌کند.

سال گذشته عیسوی محموله‌ مواد مخدر شامل 24 بسته و هشت بکس حاوی مواد مخدر از نوع « فنیتیلین » در فوردگاه بین‌المللی «رفیق حریری» کشف شد که قرار بود به مقصد «منطقه حائل» (در شمال غرب عربستان)‌ قاچاق شود.

عربستان سعودی هر چند همچون بیشتر مواقع سکوت کرده‌، اما برخی مقامات سعودی مدعی شده‌اند که این یک توطیه بوده و همراهان این شاهزاده، عامل اصلی این اقدام بوده‌اند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار