افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل, حوادث -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 12 فوریه , 2018 لینک کوتاه خبر :

سقوط یک طیاره مسافربری در روسیه! +عکس

طیاره مسافربری روسیه

شبکه روسی راشاتودی راپور کرد که عملیات جستجو و نجات در محل سقوط این طیاره نیمه‌شب گذشته ادامه داشت و صدها تن از اعضای تیم نجات و عاجل در منطقه برفی مسکو به عملیات جستجو پرداختند.

جدیدترین اخبار نشر شده از سقوط طیاره مسافربری روسیه حاکی از کشته شدن همه 71 سرنشین طیاره در حادثه فوق است.

یک فروند طیاره مسافربری آنتونوف An-148 خطوط هوایی ساراتوف روسیه که حامل 65 مسافر و 6 نفر از اعضای کادر پرواز بود، بعد از بلند شد در خارج از مسکو، سقوط کرد.

جدیدترین اخبار رسیده از این حادثه، حکایت از کشته شدن تمامی 71 سرنشین این طیاره دارد.

شبکه روسی راشاتودی راپور کرد که عملیات جستجو و نجات در محل سقوط این طیاره نیمه‌شب گذشته ادامه داشت و صدها تن از اعضای تیم نجات و عاجل در منطقه برفی مسکو به عملیات جستجو پرداختند.

تصاویر هوایی که وزارت امور اضطراری روسیه نشر کرده است، اعضای تیم نجات را در حال جستجو در محل سقوط طیاره در نزدیکی قریه ی آرگونووو نشان می‌دهد که به دنبال شواهدی برای رسیدن به دلیل سقوط طیاره هستند.

ولادیمیر پوچکوف وزیر امور اضطراری روسیه دستور داده است تا طیاراتی برای جستجوی اجساد مورد استفاده قرار گیرد زیرا تکه‌های طیاره در سراسر یک منطقه وسیع بین دو قریه ی مجاور پراکنده شده است.

مقامات روس موفق شدند یکی از جعبه‌های سیاه طیاره آنتونوف را پیدا کرده اند اما عملیات جستجو به واسطه شرایط نامناسب جوی با موانعی همراه شده است. با اینحال پوچکوف ابراز امیدواری کرده است که عملیات رسیده‌گی به حادثه سقوط طیاره مذکور ظرف یک هفته به اتمام می‌رسد.

طیاره مسافربری آنتونوف An-148 روز گذشته در ساعت 14:21 به وقت مسکو با 71 سرنشین از میدان هوایی دومودیدوفو پرواز کرد. ارتباطات رادیویی با پرواز 730 به سمت اورسک زمانی قطع شد که این طیاره حدود چند دقیقه بعد از رادار محو شدند.

طیاره مذکور در 80 کیلومتری جنوب شرقی پایتخت روسیه در منطقه رامنسکی سقوط کرد.

لاشه طیاره مسافربری سقوط کرده روسیه

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار