افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 15 مارس , 2018 لینک کوتاه خبر :

جشنواره زنان نیمه عریان در مدینة النبی + تصاویر

جشنواره زنان نیمه عریان (1)

در این جشنواره زنان نیمه عریان در مراسمی اشتراک کردند که بدنشان را در حضور رسانه های گروهی در شهر پیامبر (ص) تحت حاکمیت رهبری سعودی نشان دادند.

محمد الهاشمی سیاستمدار تونسی حکومت سعودی را بخاطر برگزاری جشنواره نمایش لباس در شهر مدینه منوره که در آن زنان لباس هایی نیمه عریان را به نمایش گذاشتند، شدیداً مورد انتقاد قرار داد.

سیاستمدار تونسی با نشر تویتی خواستار خلع ولایت آل سعود بر حرمین شریف شد، فعالان اجتماع و بسیاری از سیاستمداران در جهان عرب براین باورند که آل سعود به رسوم و باورهای دینی مسلمانان بی احترامی می کند، در آخرین نمونه این اقدامات جشنواره مُد در مدینه النبی برگزار شده است، در این جشنواره زنان نیمه عریان در مراسمی اشتراک کردند که بدنشان را در حضور رسانه های گروهی در شهر پیامبر (ص) تحت حاکمیت رهبری سعودی نشان دادند.

جشنواره زنان نیمه عریان (3)

برگزار کنندگان جشن مدعی شدند که هدف از اقدامشان کسب عاید حاصله برای اطفال اوتیسمی است اما کاربران اجتماعی گفتند که خدمت به این نوع اطفال می تواند با ایجاد موسسات بیشتر انجام شود نه با نشان دادن بدن عریان زنان در شهر رسول (ص) که دور از افکار جامعه عربستان سعودی است.

جشنواره زنان نیمه عریان (2)

از هنگامی که محمد بن سلمان قدرت واقعی عربستان سعودی را در اختیار خود قرار داده کارشناسان معتقدند عربستان در مسیر شکستن سنت های دینی و اجرای شیوه های لائیک است که از آن زمان این نوع حوادث به وفور در عربستان رخ داده است.

 

 1. Faqirullah Samim :

  بلاخره کفر از کعبه برخیست

 2. نصرت الله فايز ممتاز :

  کاملا دورغ است تشکر

 3. Hasib Nosraty :

  هرچه بگنند نمکش می زنند . وای بر روز که بگنند نمک ! بلاخره خودرا نشان داد که واقعآ برمعاهده(طلا سیا) که پدرانش با آمریکا داشت وفادارتر است

 4. Walid Ahmadi :

  Lanat lanat lanat

 5. طلوع محمدی :

  دروغ.است.هرکه.میگوید.بد.میکنند
  او.اینطور.جای.هست.که.خداوند.چ.میشرماندیش..

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
  آخرین اخبار