افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 20 دسامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

رسوایی جنسی قاضی ارشد امریکایی! +عکس

Rape

رسوایی های اخلاقی نماینده گان و سیاستمداران امریکایی همچنان ادامه دارد…

الکس کوزینسکی یک قاضی فدرال که همیشه به دلیل نظرات حقوقی صریح و متفاوت خود معروف بود، به دلیل اتهاماتی مبنی بر سوء رفتار جنسی مجبور شد از سمت خود کناره‌گیری کند.

آژانس خبررسانی آسوشیتدپرس در این خصوص راپور کرد، کوزینسکی، قاضی ارشد محکمه استیناف حوزه نهم ایالات متحده امریکا، بزرگترین محکمه استیناف امریکا، در اعلامیه ای اعلام کرد که نبرد بر سر اتهامات مطرح شده برای بخش قضایی خوب نیست و به همین دلیل از سمت خود کناره‌گیری کرد.

استعفای این قاضی فدرال درست چند روز بعد از آن صورت گرفته است که محکمه استیناف حوزه نهم امریکا، تحقیقاتی را درباره بخش‌هایی از راپور روزنامه امریکایی واشینگتن‌پست آغاز کرده بود که در آن نوشته شده بود، 15 زن که برخی از آنها برای کوزینسکی من‌حیث وکیل قانونی یا در پست‌های دیگر کار می‌کردند، این قاضی فدرال را به رفتارهای غیراخلاقی و آزار جنسی متهم کردند.

Alex Kozinsky

کوزینسکی به دنبال مطرح شدن این اتهامات گفت: بسیار ناراحت استم که متوجه شدم که باعث ناراحتی و‌ آزار کارکنان خود شدم. اصلاً چنین قصدی نداشتم و به این دلیل عمیقاً عذرخواهی می‌کنم.

اخیراً روزنامه امریکایی واشینگتن‌پست راپورهایی از سوء رفتارهای اخلاقی نماینده گان کانگرس و مقامات سیاسی امریکا را نشر کرده است و به دنبال آن بسیاری از این مقامات مجبور به استعفا شدند و در یک مورد نیز، یک نفر از نماینده گان ایالت کنتاکی خودکشی کرد.

هنوز مشخص نیست که تحقیقات درباره این سوء رفتارهای کوزینسکی توسط بخش قضایی امریکا ادامه خواهد داشت یا خیر.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار