افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 29 نوامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

رسوایی جنسی رییس جمهور امریکا ابعاد تازه ای پیدا کرد

فساد جنسی بیل کلینتون

لیندا تریپ ، از کارکنان اسبق ارگ سفید ابعاد تازه‌ای از فساد جنسی بیل کلینتون ، رییس‌جمهور اسبق امریکا را افشا کرده است.

یکی از کارکنان اسبق ارگ سفید در بحبوحه شدت گرفتن افشاگری‌ها علیه فساد جنسی شخصیت‌های سیاسی، هنری و فرهنگی امریکا ابعاد تازه‌ای از فساد جنسی بیل کلینتون، رییس‌جمهور اسبق امریکا افشا کرده است.

لیندا تریپ ، از کارکنان اسبق ارگ سفید که نقش زیادی در افشای رابطه جنجالی بیل کلینتون با مونیکا لوینسکی در سال 1995 داشت در مصاحبه‌ای با ویکلی‌ستندرد گفته کارکنان ارگ سفید دایماً از احتمال مزاحمت‌های جنسی کلینتون نگران بوده‌اند و از نزدیک شدن به وی اجتناب می‌کرده‌اند.

وی اضافه کرد کارکنان مسئول نظافت دفاتر ارگ سفید بعد از شنیدن شایعاتی درباره لجام‌گسیختگی در رفتارهای جنسی بیل کلینتون تلاش می‌کردند از او دوری کنند.

تریپ فردی بود که در سال 1995 هنگامی که لوینسکی از رابطه مخفیانه‌اش با رییس‌جمهور برای او گفت، صدای او را ضبط کرد و بعداً این مکالمات را برای تحقیق به کرت استار ، مدعی العموم خاص تحقیق درباره این موضوع ارایه کرد.

تریپ اظهارات جدیدش درباره بیل کلینتون را در شرایطی مطرح کرده که بعد از راپور جنجالی روزنامه نیویارک‌تایمز درباره فساد جنسی هاروی واینستاین کارگردان معروف امریکایی، ده‌ها زن زبان به افشای رفتارهای نامناسب جنسی صاحبان ثروت و قدرت در امریکا و کشورهای دیگر گشوده‌اند.

خود بیل کلینتون در این موج افشاگری‌ها با چهار مورد اتهام جنسی جدید بعد از ترک ارگ سفید در سال 2001 رو به رو شده است.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار