افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : امنیتی, بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 29 دسامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

راز قتل بی نظیر بوتو فاش شد/ قاتل بی نظیر کیست؟! + عکس

بی نظیر بوتو

پرویز مشرف بعد از رد کردن تمام اتهامات وارده از سوی حزب مردم از راز قتل بی نظیر بوتو پرده برداشت.

پرویز مشرف ضمن رد کردن اتهامات وارده از سوی حزب مردم اعلام کرد تمام مدارک موجود نشان می‌دهد که قاتل بی‌نظیر بوتو شخص آصف علی زرداری است.

به نقل از اکسپرس نیوز، رییس جمهور سابق پاکستان ضمن رد اتهاماتی که از سوی بلاول بوتو به او وارد شده بود آن را تلاشی برای فرار از واقعیت دانست.

آصف علی زرداری

مشرف تصریح کرد: نواز شریف و بلاول بوتو دست‌به‌دست هم می‌خواهند به اردوی پاکستان فشار وارد کنند و از این رو بازهم داستان ترور بی‌نظیر بوتو را مطرح می‌کنند.

وی گفت: چه کسی از بی‌نظیر بوتو خواسته بود که سرش را از موتر خارج کند؟ چه کسی شاهد عینی ماجرا را به قتل رساند تمام این‌ها نشان می‌دهد که زرداری در این ترور دست داشته است.

قوماندان سابق اردوی پاکستان اضافه کرد: حزب مردم بدون اینکه دلیل ارایه کند صرفا دیگران را متهم می‌کند ولی اگر بخواهیم به صورت واقعی محکمه ای تشکیل دهیم در دوسیه قتل بی‌نظیر بوتو خود آن‌ها بیش از دیگران متهم خواهند شد.

وی تاکید کرد: دولت من به‌صورت کامل موارد امنیتی را در خصوص بی‌نظیر بوتو رعایت کرده بود ولی این اعضای حزب مردم بودند که پس از ترور او متواری شدند.

در حالی که حدود 10 سال از زمان قتل بی‌نظیربوتو می‌گذرد، حزب مردم پاکستان با برجسته کردن دوسیه قتل او، بازهم پرویز مشرف را متهم اصلی ترور بزرگ‌ترین سیاست‌مدار زن پاکستانی دانست.

از سوی دیگر پرویز مشرف به بهانه مریضی پاکستان را ترک کرده و در امارات به سر می‌‌برد، و این خود باعث شده تا احزاب سیاسی هر ازگاهی به او بتازند و اقدام او را فرار از چنگ قانون بدانند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار