افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : شنبه, 14 آوریل , 2018 لینک کوتاه خبر :

رابطه جنسی ترمپ با یک خدمتکار زن!

ترمپ تجاوزکار

نگهبان سابق برج جهانی ترمپ گفت رییس جمهور امریکا از یک رابطه نامشروع با خدمتکار خود، صاحب فرزند شده است.

به نقل از سی ان ان، نگهبانی که گفته می شود از یک مجله پول دریافت کرده بود تا درباره رابطه نامشروع دونالد ترمپ، رییس جمهور امریکا، با یک خدمتکار صحبتی به میان نیاورد، روز پنجشنبه اعلامیه ای نشر کرد.

این نگهبان که دینو ساجدین نام دارد در اعلامیه ای که به دست سی ان ان رسیده است اعلام کرد: امروز دریافتم توافق محرمانه من با نشریه نشنال اینکوایرر مبنی بر مخفی کردن یک خبر درباره رییس جمهور ترمپ به رسانه ها درز کرده است. من تایید می کنم هنگامی که در برج جهانی ترمپ کار می کردم، از من درخواست شد از یک خدمتکار سابق که رییس جمهور ترمپ با او رابطه داشت و فرزندی از این رابطه حاصل شد، حرفی نزنم.

صحبت های ساجدین درباره فرزند نامشروع ترمپ تاکنون بوسیله هیچکدام از رسانه هایی که درباره این خبر تحقیق کرده اند تایید نشده است. روز پنجشنبه نشر دو گزارش مبنی بر پرداخت حق السکوت بوسیله نشنال اینکوایرر به یک نگهبان، واکنش این مجله را برانگیخت. مجله مذکور این مسئله را به طور قطع رد کرد.
دو رسانه خبری گزارش دادند در اواخر سال 2015، شرکت امریکن مدیا که شرکت مادر مجله نشنال اینکوایرر محسوب می شود، برای جلوگیری از تایید خبری مبنی بر فرزند آوردن ترمپ در پی یک رابطه نامشروع، به این نگهبان 30 هزار دالر حق السکوت پرداخت کرد. بر اساس گزارش ها، این نگهبان به این مجله زرد گفته بود در اواخر دهه 1980 عیسوی، ترمپ در رابطه ای نامشروع با یکی از کارمندان خود، صاحب فرزند شده است. این مجله نیز به سرعت حق نشر این خبر را خریداری و من‌حیث لطفی به ترمپ، آن را از دید عموم مخفی کرد.
گفته می شود فرمان جلوگیری از نشر این خبر از جانب ناشر این مجله که دوست نزدیک ترمپ نیز هست، صادر شده است. در گزارش ها همچنین به مایکل کوهن، وکیل شخصی ترمپ، اشاره شده است. دو کارمند سابق شرکت امریکن مدیا اعلام کرده اند هنگامی که گزارشگران مجله اینکوایرر در حال بررسی گفته های ساجدین بودند، کوهن ارتباط نزدیکی با مقامات این شرکت برقرار کرده بود.

مجله نیویارکر و آژانس خبررسانی آسوشیتد پرس با برخی از کارکنان مجله نشنال اینکوایرر مصاحبه کرده اند. این افراد در مصاحبه خود گفته اند حتی پس از نشر این خبر از جانب نگهبان مذکور، به آن ها دستور داده شده است تا درباره آن تحقیق نکنند.
با این حال، نیویارکر و آسوشیتد پرس هر دو اعلام کردند توانایی تایید اطلاعات نشر شده درباره این خبر را ندارند و همچنین خانواده ای که نام آن در این شایعات شنیده شده است، این مسئله را انکار کرده است. تاکنون نامی از این زن و یا فرزند وی اعلام نشده است.
بر اساس گزارش ها، وکیل ترمپ پیش از این نیز مبلغ 130 هزار دالر حق السکوت به استفانی کلیفورد، بازیگر فلم های مستهجن، پرداخت کرده بود تا رابطه نامشروعش با رییس جمهور امریکا را پنهان نگه دارد.

  1. فیض احمد عظیمی :

    عیبی ندتره از خود هستن

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار