افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : امنیتی, بین الملل, حوادث -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 21 ژانویه , 2018 لینک کوتاه خبر :

دست موساد آغشته به خون 3 هزار نفر

موساد

به گزارش افغان تلکس به نقل از یکی از کارشناسان رژیم صهیونیستی، سازمان استخبارات خارجی رژیم صهیونیستی (موساد) دست‌کم سه‌هزار نفر را کشته است.
یکی از کارشناسان رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با یکی از نشریات جرمنی از کشته شدن هزاران نفر به وسیله سازمان استخبارات خارجی رژیم صهیونیستی خبر داد.

رونن برگمن یک کارشناس صهیونیست،‌ با اعلام این مطلب به نشریه جرمن اشپیگل گفت که افرادی که کشته شده‌اند فقط اهداف موردنظر نبوده‌اند بلکه بسیاری از آنها اشخاص بی‌گناه بودند که به صورت اشتباهی هدف قرار گرفته شده‌اند.

برگمن گفت که فقط در جریان انتفاضه دوم فلسطینیان، روزهایی بود که چهار تا پنج نفر به صورت هدفمند کشته می‌شدند. این اقدام در جهت تقابل با اعضای گروه حماس صورت می‌گرفت. کتاب جدید برگمان با عنوان : سایه جنگ؛ اسراییل و ماموریت‌های محرمانه کشتار موساد از روز دوشنبه 22 جَنیوری (2 دلو‌) در دسترس قرار خواهد گرفت.

وی برای تحقیقات در زمینه کتاب خود با حدود هزار نفر صحبت کرده است که در میان آنها می‌توان به شش تن از روسای پیشین موساد و شش نخست‌وزیر اسراییل مانند ایهود بارک و ایهود اولمرت و بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر کنونی این رژیم اشاره کرد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار