افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 28 فوریه , 2016 لینک کوتاه خبر :

درگیری لفظی میان دو کاندیدای انتخابات امریکا

دونالد ترامپ و مارکو روبیو دو نامزد جمهوریخواه انتخابات ۲۰۱۶ امریکا در ادامه مبارزات انتخاباتی خود، دعوای لفظی شدیدی علیه هم به راه انداختند.

در ادامه مبارزات انتخابات ریاست جمهوری در امریکا، دو نامزد جمهوریخواه همدیگر را با القابی چون «جوانکی نادان» و «دلقک» مخاطب قرار دادند.

مبارزات انتخاباتی نامزدهای جانشینی باراک اوباما در کارزار انتخاباتی سال ۲۰۱۶ ادامه دارد و نامزدها به روز سه شنبه کلان(super tuesday) نزدیک می‌شوند؛‌ روزی که در آن انتخابات درون حزبی نامزدها در چندی ایالت به صورت همزمان برگزار می‌شود که تا حد زیادی تعیین نامزد نهایی حزب دموکرات و جمهوریخواه را مشخص خواهد کرد.

در همین راستا دو نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ که در مناظره اخیر دعوای لفظی شدید علیه هم داشتند، در ادامه مبارزات انتخاباتی دعوایشان ادامه یافته است.

«دونالد ترامپ»‌و «مارکو روبیو» در اظهاراتی جداگانه همدیگر را خطاب قرار دادند و طی سخنانی برای هوادارشان از ناتوانایی‌هایی رقیبشان سخن گفتند.

به گزارش پایگاه هیل، ترامپ نامزد پیشتاز جمهوریخواهان ضمن رد اظهارات اخیر روبیو، او را «جوانکی نادان» و کسی که در هیبت ریاست جمهوری نیست،‌ خواند.

روبیو نامزد پیشتاز جمهوریخواه را «دلقک» خواند و گفت: «او در پشت صحنه مناظره‌ها آدمی نگران و عصبی است. به نظر من، اکنون زمان آن فرا رسیده که ماسک از روی چهره این فرد برداشته شود».

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار