افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل, حوادث -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : شنبه, 3 فوریه , 2018 لینک کوتاه خبر :

درگیری شدید بین مهاجران افغان و افریقایی +عکس

درگیری مهاجران افغان افریقایی فرانسه

به گزارش افغان تلکس، طی یک درگیری شدید بین مهاجران افغان و افریقایی ها در شهر کاله فرانسه ده ها تن زخمی شده اند.

به راپور منابع مدعی العمومی شهر کاله فرانسه که پنجشنبه شب نشر گردید در یک درگیری شدید میان مهاجران افغان و اریتریایی ده ها تن زخم برداشتند. در این درگیری پنج تن در اثر اصابت مرمی زخم برداشته اند که وضعیت شان بسیار وخیم توصیف شده است همچنین 18 تن دیگر در اثر ضرباتی با دنده های آهنین زخم برداشته اند پس از این رویداد ژیرار کولومب وزیر داخله فرانسه نیز به کاله رفته و با مقام های مسوول در مورد وضعیت به شدت متشنج در این محل گفتگو نمود.

کولومب وزیر داخله فرانسه در پاسخ به سوال های خبرنگاران گفت: من به کاله آمدم زیرا این رویداد به شدت رویداد وخیمی است. وقتی امروز پنج تن در پی فَیْر زخمی می شوند و پنج تن دیگر در بین مرگ و زنده گی قرار می گیرند بیانگر این است که به یک مرحله بسیار خشونت آمیز رسیده ایم که پیش از این ندیده بودیم. اگر پولیس در اینجا نمی بود حتما تعداد بیشتری حتی احتمالا به مرگ نزدیک می شدند. وضعیت در کاله خیلی جدی است.

براساس راپور های پولیس اولین دور این درگیری ها بعد از چاشت پنجشنبه اتفاق افتاد که در آن حدود صد مهاجر اریتریایی و 30 تن از مهاجران افغان حین توزیع غذا زمانی درگیر شدند که یک افغان دست به تفنگ برد.

درگیری مهاجران افغان افریقایی فرانسه2

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار