افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : امنیتی, بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 25 دسامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

داعش پروری های امریکا ادامه دارد!

شبیر حسین ساجدی

به گفته نماینده حزب مجلس وحدت مسلمین در منطقه کورم ایجنسی پاکستان در این منطقه داعش عضوگیری می کند!

نماینده حزب مجلس وحدت مسلمین پاکستان اعلام کرد: اخباری که از فعالیت داعش در منطقه کورم ایجنسی به گوش می‌رسد چندان جالب نیست و سازمان‌های استخباراتی و امنیتی پاکستان باید توجه خاصی به مناطق قبایلی ایالت خیبرپختونخوا داشته باشند.

شبیر حسین ساجدی تصریح کرد: متاسفانه فعالیت‌های داعش در منطقه بیشتر شده است و آنها در حال عضو‌گیری و آغاز تحرکاتی در خاک پاکستان هستند.

وی افزود: طی ماه‌های اخیر اردوی پاکستان چند عملیات کلان و موفق در منطقه انجام داده که سبب خنثی شدن بخش زیادی از توطیه‌های داعش شده ولی نمی‌توان آنها را کافی دانست.

نماینده مجلس وحدت در منطقه کورم ایجنسی تاکید کرد: سلاح‌هایی که تروریست‌های داعش در اختیار دارند توسط امریکا به دست آنها رسیده است و دولتمردان ارگ سفید در حال تقویت و تجهیز آنها هستند.

ساجدی بیان کرد: ما برای دفاع از کشور خود آماده‌ایم و همواره پشتیبان اردوی پاکستان بوده‌ایم، این بار نیز اگر اردوی ملی قصد حمله به مواضع داعش را داشته باشد حزب مجلس وحدت مسلمین از آن حمایت خواهد کرد.

وی گفت: ما نیز خواستار پیوستن مناطق قبایلی و آزاد به ایالت خیبرپختونخوا استیم تا به ساکنان این مناطق نیز مانند دیگر مناطق پاکستان خدمت رسانی شود.

حزب مجلس وحدت مسلمین به رهبر راجه ناصر از احزاب سیاسی و مذهبی فعال پاکستان است که تلاش می‌کند در میادین سیاسی این کشور حضور فعالی داشته باشد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار