افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : امنیتی, بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 28 دسامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

حکم تجاوز جنسی بالای دختر 17 ساله فلسطینی! +تصاویر

عهد التمیمی

باید عهد و نور را به یک مکان تاریک برد؛ جایی که نه کسی باشد و نه کمره ای! در آن‌جا به آنان درس و نحوه پرداخت هزینه اقدامات نابجا را یاد بدهیم!
نویسنده روزنامه اسراییلی یدیعوت احارنوت در مقاله‌ای امروز پیشنهاد داد به دختران خانواده التمیمیم خاصتاً عهد و نور التمیمی تجاوز شود!

او در پیشنهاد بی‌شرمانه خود نوشته است: باید عهد و نور را به یک مکان تاریک برد؛ جایی که نه کسی باشد و نه کمره ای! در آن‌جا به آنان درس و نحوه پرداخت هزینه اقدامات نابجا را یاد بدهیم!

عهد التمیمی

عهد التمیمی دختر نوجوان ۱۷ ساله‌ای است که در ۳۰ مارچ ۲۰۰۱ در قریه ی النبی صالح فلسطین به دنیا آمد. پدرش باسم التمیمی از جناح مبارز (به رهبری مروان البرغوثی) تشکیلات جنبش فتح می‌باشد و سابقه بازداشت و زندان رژیم اشغالگر قدس را در کارنامه دارد.

عهد التمیمی

بازداشت اخیر عهد التمیمی به حدودا یک هفته قبل باز می‌گردد که در اعتراض به حمله نظامیان اشغالگر به خانه‌شان و بازداشت برادرش، در مقابل دو نظامی می‌ایستد و با سیلی به صورت یک عسکر اسراییلی می‌زند. عهد ساعاتی پس از این اقدام دستگیر شد. اتهام برادر ۱۲ ساله عهد، پرتاب سنگ به نظامیان اشغالگر در درگیری‌های قریه ی نبی صالح بوده است.

عهد التمیمی

عهد التمیمی

عهد التمیمی

عهد سال‌ها پیش در ترکیه مورد تکریم رجب طیب اردوغان، نخست وزیر وقت ترکیه قرار گرفت و جایزه شجاعت را دریافت کرد و محمود عباس، رییس تشکیلات خودگردان نیز از او در مقر ریاست تشکیلات در رام الله استقبال کرد.

عهد التمیمی

نور التمیمی، دختر کاکای عهد بود و یک روز بعد از بازداشت عهد، به جرم اطلاع‌رسانی بازداشت وی و تلاش برای جلب توجه نهادهای بین المللی، بازداشت شد!

عهد التمیمی

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار