افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : امنیتی, بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 6 دسامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

حمایت علنی اسراییل از داعش و القاعده

حمله هوایی اسراییل

به گفته وزارت خارجه سوریه، اسراییل اکنون با اتفاقاتی که افتاد، دیگر به شریک علنی داعش و جبهه النصره (القاعده) بدل شده است.

رژیم صهیونیستی شنبه (11 قوس) یک موضع نظامی در منطقه الکسوه واقع در ریف دمشق و در شام دوشنبه (13 قوس) یک مقر نظامی دیگر وابسته به اردوی سوریه را در منطقه جمرایا در همین ولایت هدف حملات راکتی خود قرار داد.

وزارت خارجه سوریه با ارسال نامه‌هایی به سرمنشی سازمان ملل و رییس شورای امنیت، محکومیت تجاوزات آشکار اخیر رژیم صهیونیستی، اتخاذ تصمیمات قطعی و عاجل برای توقف این تجاوزات و بازخواست اسراییل به خاطر حمایتش از تروریزم را خواستار شد؛ حمایتی که میتواند اوضاع منطقه و جهان را متشنج کند.

دمشق تأکید کرد که حملات راکتی رژیم صهیونیستی، با حملات راکتی تروریستها به محله های دمشق و مناطق مسکونی آن همزمان بود.

آژانس خبررسانی سانا به نقل از این نهاد سوری راپور داد که این همزمانی، دلیلی قاطع بر هماهنگی، اشتراک و ایتلافی است که تروریزم اسراییلی را به تروریزم داعش و جبهه النصره پیوند میدهد.

دمشق خاطر نشان کرد که تداوم حملات اسراییل در واقع برای مشغول کردن اردوی سوریه و بازداشتن آن از ادامه دستاوردهایش است که در برابر شرکا و مزدوران تروریست اسراییل به دست می آورد؛ به گونه ای که چنین اقداماتی برای حمایت از تروریستها و بالا بردن روحیه از دست رفته آنان است.

وزارت خارجه سوریه ادامه داد: حمایت اسراییل از تروریستها در جنگ علیه سوریه دیگر پنهان نیست و نیازی به تفسیر ندارد. در واقع اسراییل در برابر همه کشورها و ملتهای جهان رسوا و به شریک علنی داعش و جبهه النصره بدل شده است.

دمشق در پایان بار دیگر از عواقب تداوم حمله به خاک سوریه توسط اسراییل و حمایت از گروههای تروریستی هشدار داد.

  1. Aleine Mann :

    مرگ برامريکا ما افغانستانى ها پشتيبانى خودرا ازمردم مسلمانى فلسطين شريک هستم وميباشم زنده باد مردم مسلمان فلسطين مرگ بر اسراءيل کافربيدين يهودى ها لعنتی خداوند ج در قهر و غزب خود گرفتار کنه کفار لعین را الله اکبر

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار