افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 9 ژانویه , 2012 لینک کوتاه خبر :

حماس مقاومت اينترنتي عليه “اسراييل” را خواستار شد.

سامي ابوزهري سخنگوي رسمي جنبش مقاومت اسلامي فلسطين حماس خواستار ايجاد مقاومت اينترنتي شد. به نقل از منابع خبري فلسطيني، سامي ابوزهري با صدور بيانيه اي اقدام يك جوان عربي به هك هزاران سايت صهيونيستي كه به نژاد پرستي دعوت مي كند را يك نمونه از خلاقيت جوانان عربي در زمينه ابداع شيوه نوين مقاومت عربي و اسلامي در مقابل اشغالگران صهيونيست خواند.
بر پايه اين گزارش دكتر سامي ابوزهري در اين بيانيه اي اعلام كرد: ما در جنبش حماس ضمن تمجيد از اين تلاش از جوانان عربي مي خواهيم تا آن را فعال سازند و آن را توسعه بخشند، ما بر اين باوريم كه اين تلاش كم اهميت تر از اقدامات جوانان فلسطيني در داخل سرزمين هاي اشغالي نيست.
وي خاطرنشان ساخت: ما ضمن تاكيد بر همبستگي خود با اين هكر عربي در مصاف با تهديدات رژيم صهيونيستي، از جوانان فلسطيني مي خواهيم تا به اين تهديدات بزدلانه توجهي نكنند و از تمامي ابزارهاي ممكن از جمله فضاي مجازي براي مقابله با جنايات اسرائيل استفاده كنند.
وزارت جنگ اسرائيل تهديد كرده بود كه به هرگونه تلاش در راستاي هك پايگاه هاي اينترنتي عبري زبان واكنش نشان خواهد داد.
معاون وزير جنگ رژيم صهيونيستي روز شنبه طي سخناني در همايشي در بئرالسبع تصريح كرد: هرگونه تعدي به حاكميت اسرائيل در فضاي مجازي به مثابه اعلام جنگ است و هر كس اين كار را انجام دهد با پاسخ رژيم صهيونيستي مواجه مي گردد.
داني ايالون يادآور شد: اسرائيل بايد با اقتدا به آمريكا اعلام كند كه هرگونه هك سايت اينترنتي آمريكايي به مثابه اعلام جنگ خواهد بود و اگر ضرورت داشته باشد با موشك به آن پاسخ خواهيم داد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار