افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 12 دسامبر , 2011 لینک کوتاه خبر :

حبس ابد در انتظار نوجوان 12 ساله آمريكايي

يك پسر 12 ساله آمريكايي به جرم قتل برادر ناتني دو ساله‌اش در ايالت فلوريدا به حبس ابد محكوم خواهد شد.

به دليل عدم توافق وكلاي اين نوجوان 12 ساله با دادستان فلوريدا، او در دادگاه كيفري بزرگسالان محاكمه خواهد شد و اين مساله خشم مردم آمريكا را برانگيخته است.

ماجرا از اين قرار است كه مادر 24 ساله اين دو كودك، آنان را در خانه تنها گذاشته و مسئوليت مراقبت از برادر كوچك‌تر به نام ديويد را به كريستين (نوجوان متهم) سپرده كه وي به طور ناگهاني ديويد را به سمت قفسه‌اي در خانه پرتاب كرده است. در اثر شوك اين پرتاب، ديويد به كما رفته و پس از گذشت چند ساعت به بيمارستان منتقل شده است اما تلاش پزشكان نتيجه‌بخش نبوده و ديويد جان باخته است.

مادر نيز در حال حاضر به جرم كودك‌آزاري در زندان است. وي متهم است كه در كمك‌رساني به كودك دير عمل كرده است.

بر اساس اين گزارش، كريستين پيشينه خانوادگي نامناسبي داشته است. مادرش 12 سال داشته كه او را به دنيا آورده و پدرش در مقابل چشمان او اقدام به خودكشي كرده است. مادربزرگش نيز كه او را بزرگ كرده به جرم حمل مواد مخدر در زندان بوده است.

دادستان پرونده پس از شنيدن اين مطالب گفته است كه براي كريستين احساس تاسف مي‌كند و لازم نيست كه حكم حبس ابد براي او صادر شود اما هيات منصفه معتقد است كه بايد از حق جامعه دفاع كرد.

به گزارش شبكه «يوروپ‌وان»، در صورت صدور حكم حبس ابد، كريستين فرناندز جوان‌ترين متهمي است كه در آمريكا به حبس ابد محكوم مي‌شود.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار