افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 13 دسامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

جنجال کالای یک زن مودل مصری + عکس

در یک مراسم فشن، یک زن مودل مصری که با تشریفات خاصی در هنگام نمایش کالایش حاضر شد، از سوی کاربران محکوم شد.
یک مودل زن مصری به نام یسرا اللوزی که از شهرت بسیاری در کشور خود برخوردار است مدتی است که با یک طراح کالای سرشناس در مصر به نام هانی البحیری همکاری دارد.

آخرین نمایش مدی که این دو با همکاری هم به راه انداختند، جنجال بزرگی به پا کرد و سر و صدای آن در اکثر رسانه های عربی پیچید.

اللوزی در این نمایش مد یک کالای الماس دوزی شده قیمتی به تن داشت که جدیدترین پلان اجرا شده توسط البحیری بود اما آنچه موجب بوجود آمدن این جنجال کلان شد کالای یسرا نبود.

هنگامی که یسرا اللوزی برای نمایش این کالای پر زرق و برق به روی صحنه آمد، دو جوان سیاه پوست نیز دنباله کالای او را گرفته بودند و همین صحنه موجی از انتقادات را به سوی او روانه کرد.

کاربران، اللوزی را به ترویج نظام برده داری، نژادپرستی متهم و این اقدام زننده اش را محکوم کردند. این مودل سرشناس مصری پس از این اتفاق متنی را در صفحه اجتماعی خود به اشتراک گذاشت که در آن از همه بابت این پروگرام عذرخواهی کرده بود.

او در این متن نوشت: ظاهرا پروگرام ای که شاهد آن بودید موجب شده تا پیامی مبنی بر ترویج نژادپرستی و برده داری را به تماشاگران منتقل کند که بابت آن عذر می خواهم.

او همچنین در ادامه این متن نوشته بود که من من‌حیث مهمان افتخاری آنجا حضور داشتم و اتفاقی که پیش آمد کاملا ناگهانی به ذهن طراح رسید و اجرا شد، من هیجان و استرس بالایی هنگام قدم زدن با آن کالای بلند داشتم که در آن لحظه فقط به فکر درست راه رفتن و نیفتادن بودم، به طوری که اگر کمک آن دو نفر نبود نمی توانستم قدم از قدم بردارم.

یسرا اللوزی در پایان متن خود رسما مخالفت خود را با هر گونه برده داری و تبعیض نژادی اعلام و مجددا از همه عذر خواهی کرد.

تصاویر این زن را در ادامه میبینید:

زن مودل مصری (2)

زن مودل مصری (3)

زن مودل مصری (1)

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار