افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : شنبه, 21 اکتبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

جنبش ملیون دالری یک ملیاردر برای استیضاح ترمپ

ترمپ

تام استیر، ملیاردر دموکرات با استفاده از ثروت خود به تلاش برای برکنار کردن دونالد ترمپ از قدرت با استفاده از تبلیغات و تلویزیون ادامه می‌دهد.

به نقل از ایندیپندنت، در این کمپاین هشدار داده شده که ترمپ امریکا را در آستانه جنگ هستوی قرار داده، مانع از اجرای عدالت در اف بی آی شده، پول زیادی از کشورهای خارجی تصاحب کرده و برخلاف قانون اساسی تهدید کرده که نهادهای خبری را تعطیل خواهد کرد.

استیر درباره این موضوع گفت: مردم در کانگرس و دولت او (ترمپ) می‌دانند که این رییس‌جمهور یک خطر آشکار است که از لحاظ روانی ناپایدار بوده و به تسلیحات هستوی مجهز است و آنها هیچ کاری انجام نمی‌دهند.

وی در ادامه درخواست کرد: به ما بپیوندید و به اعضای کانگرس خود بگویید که آنها در برابر متوقف کردن کاری که سیاسی است و انجام کار درست مسئولیت اخلاقی دارند.

نماینده استیر معتقد است که این تبلیغات در تمام 50 ایالت امریکا پخش خواهد شد. استیر هفته گذشته نیز به تمام دموکراتهای کانگرس، تمام 50 ولسوال و هزاران شاروال حاضر در امریکا با ارسال نامه‌ای درخواست کرد که از استیضاح ترمپ حمایت کنند.

استیر در نامه خود با خطاب قرار دادن ترمپ من‌حیث یک تهدید آشکار برای ایالات متحده امریکا به دموکرات ها هشدار داد که آنها باید نسبت به این رفتار ترمپ واکنش نشان داده و در راستای استیضاح ترمپ در انتخابات میان دوره تلاش کنند.

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار