افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 12 ژانویه , 2018 لینک کوتاه خبر :

مسلمانان هند اسراییل را تهدید کردند!

آتش پرچم اسراییل

به گزارش افغان تلکس مسلمانان هند در استانه سفر نتانیاهو به این کشور، او را تجاوزگر، اشغالگر و عامل کشتارمسلمانان فلسطین دانسته و اعلام کردند با ورود نتانیاهو به هند شعار مرگ براسراییل سر می دهند.

سفر نخست وزیر اسراییل به هند خشم و تنفر مسلمانان هند را برانگیخته است و آنها از دولت هند خواستند سیاست خود را در قبال اسراییل تغییر دهد.
نتانیاهو رییس رژیم صهیونیستی قرار است از 14 جَنیوری به مدت سه روز به هند سفر کند.
مسلمانان هند، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را تجاوزگر، اشغالگر و عامل کشتارمسلمانان فلسطین دانسته و اعلام کردند با ورود نتانیاهو به هند شعار مرگ براسراییل سر می دهند.
سعید نوری رییس انجمن آکادمی هند گفت سازمان های اسلامی در آستانه ورود نتانیاهو به بمبئی تصمیم گرفته اند در حمایت از مردم فلسطین، بیرق فلسطین، عکس مسجدالاقصی و بیرق سیاه بر سر در دوکان ها و مساجد نصب کنند و شعارهایی همچون مرگ برنتانیاهو سر دهند.
دونالد ترمپ رییس جمهوری امریکا ششم دیسِمبر با نقض قوانین بین المللی و با وجود مخالفت های گسترده منطقوی و جهانی اعلام کرد: واشینگتن، قدس را من‌حیث پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت می شناسد.
ترمپ همچنین از وزارت خارجه امریکا خواست تا مقدمات انتقال سفارت امریکا از تل آویو به قدس را فراهم کند.
به دنبال افزایش اعتراض‌ها به تصمیم دولت امریکا ضد قدس، مجمع عمومی سازمان ملل متحد 21 دیسِمبر 2017 قطعنامه‌ای به تصویب رساند که بر اساس آن سازمان ملل متحد، قدس را من‌حیث پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت نخواهد شناخت.

 1. Husain Amiri :

  الله اکبر

 2. Noormohammad Noori :

  مرک بر اسرایل

 3. رضا شاه :

  ماشاالله

 4. احمد گروژنی :

  یادم به آیات قرآن افتاد .درمورد یهودی ها

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
  آخرین اخبار