افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 20 ژوئن , 2017 لینک کوتاه خبر :

تداوی بیش از هزار تروریست در شفاخانه های رژیم صهیونیستی

داعش

نخست وزیر رژیم صهیونیستی اذعان کرد که این رژیم بیش از هزار تروریست را در شفاخانه های خود تحت تداوی قرار داده است.

به نقل از النشره، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی اذعان کرد که این رژیم بیش از هزار تروریست را در شفاخانه های خود تحت تداوی قرار داده است.

نتانیاهو همچنین ادعا کرد: اسراییل در درگیری های خونین در سوریه مداخله نمی کند! حوادث سوریه مصیبت های زیادی به بار آورده است!

وی در حالی مدعی عدم مداخله در بحران سوریه شد که از هیچ تلاش در حمایت از تروریستها اعم از نظامی و غیر نظامی دریغ نکرده است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین بدون توجه به جنایات خونین این رژیم علیه مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین مدعی شد: کمک های انسانی به خانواده ها، اقدامی اخلاقی در منطقه ما است و باید به همه یهودی ها، عیسوی ها و مسلمانان ارایه شود!

پیش از این منذر منذر معاون نماینده سوریه در سازمان ملل اعلام کرده بود رژیم صهیونیستی مجروحانی از تروریست های جبهه النصره در جنوب سوریه را تداوی می کند.

منذر با اشاره به حمایت تسلیحاتی اسراییل از تروریست ها در سوریه افزود: اسراییل در حالی سلاح در اختیار تروریست ها قرار می دهد که مدعی اهمیت داشتن سلامت باشنده گان سوری برای این رژیم و تداوی مجروحان شان است.

وی خاطر نشان کرد: هر زمان که فشارهای نظامی بر تروریست ها تشدید می شود، اسراییل با حملات هوایی و توپخانه ای به نیروهای سوری که با تروریزم مبارزه می کنند، به یاری تروریست ها می شتابد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار