- خبرگزاری افغان تلکس - https://www.afghantelex.com -

بیل کلینتون یک شکارچی جنسی است!

بیل کلینتون مونیکا لوینسکی [1]

باشنده گان امریکا بر این باورند که بیل کلینتون رییس جمهور پیشین این کشور یک شکارچی جنسی است.

نظرسنجی‌های موسسه راسموسن در امریکا نشان داد که بیش از نیمی از اهالی این کشور بیل کلینتون رییس جمهور پیشین امریکا را یک شکارچی جنسی می‌دانند.

جدیدترین نظرسنجی موسسه راسموسن که از طریق تلیفونی و بررسی‌های انلاین صورت گرفت نشان داد که تنها 24 فیصد رای دهنده گان امریکایی بیل کلینتون را قربانی رقبای سیاسی برمی‌شمارند.

بر اساس این راپور، 53 فیصد رای دهنده گان امریکایی کلینتون را یک شکارجی جنسی می‌دانند. در این نظر سنجی 55 فیصد مردان کلینتون را شکارچی جنسی دانسته و در بین بانوان حاضر در این نظرسنجی 50 فیصد چنین نظری را نسبت به بیل کلینتون داشتند.

این درحالی است که رییس جمهور پیشین امریکا در مصاحبه‌ای گفته بود که لزومی برای عذرخواهی از مونیکا لوینسکی منشی خود که با وی روابط نامشروع داشت، نمی‌بیند. در این نظرسنجی 44 فیصد اشتراک کننده گان خواستار عذرخواهی کلینتون از لوینسکی شدند.

بیل کلینتون از سال 1993 تا 2001 رییس جمهور امریکا بود. وی همچنین دومین رییس جمهور امریکا پس از آندرو جانسون بود که استیضاح شد. سنای امریکا در سال 1999، کلینتون را به اتهام ادای شهادت دروغ و تلاش برای جلوگیری از اجرای عدالت استیضاح کرد اما او با یک رای اضافی توانست از برکناری رهایی یابد.