افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 17 آوریل , 2018 لینک کوتاه خبر :

برده های جنسی زیبا در برج العرب دوبی + تصاویر

فاحشه (3)

زیباترین زنان فاحشه برای مردان در رستورانت برج العرب جمیرا دوبی اقامت دارند.

رستورانت برج العرب جمیرا یکی از زیباترین و لوکس ترین رستورانت های دنیا است و همه مردان پولدار شیخ نشین عرب به این رستورانت رفته و هوس بازی و عیش و نوش شبانه را تجربه می کنند.

در رستورانت برج العرب جمیرا زیباترین زنان فاحشه برای مردان شیخ نشین عرب اقامت دارند.

زیباترین زنان فاحشه پولدارهای شیخ نشین دوبی به خوشگذرانی، اسراف، ریخت و پاش و تفریحات گرانقیمت با هزینه های نجومی معروف استند.

فاحشه (4)

در این مطلب تصمیم داریم به یکی از مکان‌هایی که این افراد معمولا به آن رفت و آمد دارند بپردازیم.

بنا بر اطلاعات مندرج در صحیفة صدی الکترونیة در طبقه بیست و هفتم برج العرب جمیرای دوبی زیباترین زنان فاحشه، رستورانتی با عنوان الذهب 27 وجود دارد.

که ساخت آن چیزی نزیدک به 18 ماه طول کشید، اگر وارد این رستورانت شوید به هر طرف که می نگرید زرق و برق طلاهای تعبیه شده در نقاط و وسایل مختلف این رستورانت چشم را می زند.

محیطی طلاکوب شده که تجمل از در و دیوار آن سرازیر است، زیباترین زنان فاحشه برگها و نوشته هایی از جنس زر نیز از دیگر تزئیناتی است.

فاحشه (1)

که در الذهب 27 به چشم می خورد، همچنین در دکوراسیون آن از پلان طوفان های شنی با جنس طلای 24 عیار الهام گرفته شده و بنای آن 200 متر از سطح بحر ارتفاع دارد.

فاحشه (5)

در دوبی جمله ای معروف برای این محیط وجود دارد، گفته شده که این رستورانت مشتری های خود را انتخاب می کند، زیرا برای ورود به آن باید ریزرف الکترونیکی از قبل انجام شود که معلوم نیست با پذیرش آن از سوی مدیریت رستورانت موافقت خواهد شد یا نه زیباترین زنان فاحشه، که این موضوع نیز خود رازها دارد،آنها برای این گزینش دلایل خاص خود را دارند که به وضوح از آن پرده برداری نشده است.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار