افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 6 آوریل , 2018 لینک کوتاه خبر :

این مردان همسر خود را با همسر دیگری عوض می کنند!!

زن

در مراسمی عجیب در ایتالیا زن و شوهرها مجبور می شوند همسر خود را با همسر دیگری عوض کنند.

به نقل از روزنامه پرتیراژ لاستامبا چاپ ایتالیا، بسیاری از زنان و مردان ایتالیایی که برای گذراندن رخصتی‌های تابستانی در منطقه زیبای توسکانا در مرکز شهر روم پایتخت ایتالیا دعوتنامه دریافت می‌کنند، ممکن است پیش از پذیرفتن و قبول این دعوت خوب به آن فکر کنند علت این مسأله آنست که شاید این زن و شوهرها مجبور شوند در مقابل پذیرفتن این دعوت همسر خود را با همسر دیگری عوض کنند. لاستامبا این گزارش را عریانها در وقت ناهار نامید.

در گزارش لاستامبا آمده: در هر دوره رخصتی‌های تابستانی حدود پانصد هزار زن و شوهر در دوصد کلپ شبانه که در سراسر ایتالیا وجود دارد همسران خود را با یکدیگر عوض می‌کنند!! هزار تعویض همسر نیز در اماکنی غیر کلپ‌ها مانند پارکینگ موتر، سواحل بحری خاص و حتی برخی از قبرستان‌ها صورت می‌گیرد.

در همین راستا یکی از کارکنان یکی از کلپ‌های شبانه که مخصوص تعویض همسر است در این باره گفت: انواع آدم‌ها به این کلپ‌ها مراجعه می‌کنند، مانند حسابدار، داکتر، بازیکن فوتبال، سیاستمدار و غیره.

در ادامه گزارش این روزنامه ایتالیایی آمده است: این آمار و ارقام توسط مؤسسه فیدر بدست آمده و آمار اعلام شده حدود پانصد هزار است در حالیکه حقیقت بیشتر از این عدد است و گمان می‌شود حدود دو ملیون باشد.

این مؤسسه می‌افزاید: آمارها نشان می‌دهد معدل سن بیشتر مردانی که تبادل همسر می‌کنند حدود 43 سال و زنان 35 سال است.

حتی برلوسکنی!

نکته تعجب برانگیز اینست که این روزنامه ایتالیایی در گزارش خود اعلام کرده سیلویو برلوسکنی صدراعظم ایتالیا نیز چندی پیش خواستار تعویض همسر خود فرونیکا با همتای دنمارکی خود آندریاس فوج راسموسن شده بود!!
ایندیپندنت در ادامه گزارش خود آورده است: پیش بینی می‌شود این گزارش خشم کشیشان ایتالیایی را برانگیزد و از این کار در موعظه‌های خود در کلیساها انتقاد کنند.
در پایان گفتنی است تعویض همسر است که در اروپا و امریکا خاصتاً در جشن‌های مخصوص به شدت گسترش یافته است.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار