افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 30 می , 2016 لینک کوتاه خبر :

انتقاد معاون نتانیاهو: لیبرمن چیزی از سلاح نمی‌داند!

ایوب قرا

معاون نتانیاهو (ایوب قرا)، با بیان اینکه لیبرمن چیزی از سلاح نمی‌داند، به جمع کسانی پیوست که علیه انتصاب او به وزارت جنگ رای خواهند داد.

«ایوب قرا» معاون وزارت امور داخلی رژیم صهیونیستی (که خود بنیامین نتانیاهو عهده‌دار آن است) نیز به جمع منتقدین انتخاب «آویگدور لیبرمن» به وزارت جنگ پیوست و قرار است در کنست علیه او رای دهد.

به نوشته وبگاه صهیونیستی «تایمز اسراییل» قرا طی یک سخنرانی ضمن بیان اینکه لیبرمن وزیر دفاع خوبی نخواهد شد، گفت: «کسی که تجربه نظامی دارد باید انتخاب می‌شد، کسی که بداند سلاح چیست.»

قانونگذاران کنست تنها راه مناسب برای واکنش نشان دادن و مخالفت با تعیین وزیر جنگ جدید را استعفای «موشه یعلون» عهده‌دار قبلی این سمت و «آوی گابای» از وزارت محیط‌زیست اسراییل می‌داند.

«اوفر شلاح» عضو کنست نیز در انتقاد از سیاست‌های نتانیاهو تصریح کرد وی در حال از دست دادن اعضای برجسته کابینه‌اش بدلیل رفتارهای بی‌پروا و بی‌اعتمادی به رهبری او می‌باشد.

وی با بیان اینکه در یک هفته دو وزیر حرفه‌ای کابینه استعفا کردند، افزود: «یعلون و گابای فهمیدند که شکافی در سیاست‌های اسراییل میان آنهایی که شایسته‌اند و آنهایی که نیستند، وجود دارد.»

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار