افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 9 ژانویه , 2017 لینک کوتاه خبر :

افشای فلم های محرمانه ازتوطیه رژیم صهیونیستی درانگلیس

انگلیس

برای اولین بار یک ژورنالیست توانست تحرکات یکی از دیپلومات های سفارت تل آویو در لندن را طی شش ماه با تهیه فایل های تصویری را رصد و ثبت و ضبط کند.

سایت عربی 21 نوشت این فایل ها که بخشی از آنها به دست روزنامه ها و سایت های انگلیسی رسیده است نشان می دهند که یک دیپلومات اسراییلی با همدستی روبرت هالفون، یکی از وزیران کابینه انگلیس از حزب محافظه کار این کشور سعی در برکناری آلان دانکن، وزیر مشاور دولت در امور خارجه انگلیس دارد. این وزیر پیوسته از سیاست های شهرک سازی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری انتقاد می کرده است.
گفتنی است روزنامه های میل آن ساندی و گاردین و سایت میدل ایست آی به بخشی از این فایل ها دست یافته اند و راپوری را درباره این موضوع تهیه و تدوین کرده اند.
دیوید هرست ژورنالیست معروف انگلیسی و سردبیر روزنامه  میدل ایست آی  در راپوری در این باره می نویسد مزدوران سفارت اسراییل برای براندازی  آلان دانکن، وزیر مشاور دولت در امور خارجه انگلیس تلاش می کنند و از اینکه می توانند برخی نماینده گان را مجبور کنند که نخست وزیر را به چالش بکشند به خود می بالند.
هرست می نویسد فلمی که به طور مخفیانه از یکی از مقامات بلند پایه سفارت فلسطین اشغالی در لندن گرفته شده است وی در حال صحبت کردن درباره تمایلش به برکناری آلان دانکن، وزیر مشاور دولت در امور خارجه نشان می دهد. این وزیر به انتقادهای شدید از شهرک سازی غیر قانونی رژیم صهیونیستی در کرانه غربی معروف است.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار