افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 12 ژوئن , 2016 لینک کوتاه خبر :

اعتراف عربستان به کمک‌های مالی باشنده گانش به داعش!

منصور الترکی

سخنگوی وزارت امور داخله عربستان در یک کنفرانس خبری مجازی، به کمک‌های مالی باشنده گان سعودی به تروریست‌های داعش اعتراف کرد.

به نوشته خبرگزاری نون عراق، در کنفرانس خبری مجازی که سفارت عربستان در امریکا ترتیب داده بود، «منصور الترکی» سخنگوی وزارت امور داخله عربستان در برابر خبرنگاران گفت: اشتراک «الحشدالشعبی» در عملیات آزادسازی «فلوجه» باب کمک‌های مالی برای گروه تروریستی داعش را باز می‌کند.

وی با بیان اینکه «نمی‌توانید به احساسات مردم حکمرانی کنید»، گفت که کمک‌ مالی به داعش با تبلیغات کمک به اطفال فلوجه انجام می‌شود.

سخنگوی وزارت امور داخله عربستان همچنین تأکید کرد که مسئولان این کشور 117 حساب بانکی مرتبط با کمک مالی به داعش را بسته‌اند.

از زمان آغاز عملیات آزادسازی فلوجه و مناطق اطراف آن و در حالی که نیروهای الحشدالشعبی، تصمیم گرفته‌اند وارد شهر نشده و صرفا در عملیات آزادسازی مناطق اطراف شهر اشتراک داشته باشند، اما رسانه‌های جریان سعودی با بهانه قرار دادن حضور نیروهای الحشدالشعبی، سعی دارند آزادسازی فلوجه را جنگ بین شیعه و سنی جلوه بدهند و از این طریق احساسات مردم کشورهای عربی را به بازی بگیرند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار