افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 29 اکتبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

آمار آزار جنسی بوش پدر به ۳ زن رسید

بوش پدر

یک نویسنده امریکایی نیز به تازه گی اعلام کرده که مورد آزار جنسی بوش پدر قرار گرفته تا آمار قربانیان آزار جنسی وی به سه زن برسد.

به نقل از شیکاگو تریبیون، در حالی که تا کنون دو زن اعلام کرده‌اند که بوش پدر در زمان عکس گرفتن با آنها اقدام به آزار جنسی آنها کرده، یک زن دیگر نیز ادعا کرده که وی نیز در زمان گرفتن عکس با بوش پدر مورد آزار جنسی وی قرار گرفته است.

کریستینا بیکر کلین که یک نویسنده است سومین زنی است که طی هفته جاری ادعا کرده که بوش پدر در آوریل سال 2014 و در موسسه باربارا بوش مورد آزار رییس جمهور اسبق امریکا قرار گرفته است.

وی اعلام کرده زمانی که قرار بود با بوش پدر عکس بگیریم وی که بر روی ویلچر نشسته بود، دستان خود را به این نویسنده زن رسانده و اقدام به فشار دادن بدن وی کرده است.

پیشتر نیز هیتر لیند بازیگر زن امریکایی اوایل هفته جاری با نشر پستی در اینستاگرام که بعدا حذف شد، اعلام کرد که جورج اچ دبلیو بوش رییس جمهور سابق امریکا وی را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

وی در این باره نوشت: او از روی ویلچرش و در حالی که همسرش باربارا بوش در کنارش بود، من را از پشت لمس کرد. او برای من یک لطیفه زشت تعریف کرد و بعدا در حالی که همه مشغول عکس گرفتن بودند، دوباره من را لمس کرد.

ظاهرا این پایان ماجرا نبوده است. جوردانا گرولنیک بازیگر نیویارکی نیز قضیه مشابهی دارد که تفاوت چندانی با داستان هیتر لیند ندارد.

وی در این باره گفت: امروز صبح قضیه مربوط به هیتر لیند از سوی تعداد زیادی از افراد برای من ارسال شده است. و من نگران آن هستم که قضیه من هم کاملا مشابه باشد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار