افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : خبر ویژه 2 -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 6 آوریل , 2012 لینک کوتاه خبر :

کرزی،حمله تروریستی امروز را به شدت محکوم کرد…

رئيس جمهورکشورمان حامدکرزی، حمله تروریستی را که منجر به کشته شدن مولوی محمد هاشم منیب رئیس شورای عالی صلح ولایت کنر و عضو شورای علمای افغانستان گردید، به شدیدترین الفاظ محكوم كرد.
بعد از ظهر امروز مولوی محمد هاشم منیب رئیس شورای عالی صلح ولایت کنر و عضو شورای علمای افغانستان، همراه با پسر و یک محافظش که پس از ختم نماز جمعه در ولسوالی “وته پور” ولایت کنر به طرف خانه اش در حرکت بود از طرف یک حمله کننده انتحاری به شهادت رسیدند.
رئیس جمهور اسلامی افغانستان ضمن تقبیح شدید این حمله تروریستی گفت: دشمنان مردم افغانستان یکی از پیام آوران صلح و شخصیتی را که برای برقراری صلح و ثبات در کشور پیوسته تلاش می کرد، به شهادت رساندند.
به گزارش خبرگزاری آوا به نقل از اعلامیه مطبوعاتی دفتر ریاست جمهوری، حامد کرزی گفت: تروریستان با انجام چنین حملات میخواهند نقش علما و بزرگان کشور و کسانی را که در خیر و فلاح افغانستان سعی و تلاش می کنند، تضعیف نمایند، اما آنها باید بدانند که با چنین اعمال شنیع، نمی توانند به اهداف پلید شان برسند.
رئيس جمهور مراتب همدردي و تسليت عميق خويش را به اعضاي خانواده و دوستان شهید مولوی محمد هاشم منیب ابراز مي كند و از بارگاه خداوند منان براي آنها جنت فردوس و برای مجروحین، صحت یابی کامل تمنا دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

قطره

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار