افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 5 آگوست , 2012 لینک کوتاه خبر :

کرزی: وزرای سلب صلاحیت شده فعلا به کار خود ادامه دهند…

 

.شورای امنیت ملی کشور به فیصله ولسی جرگه بر اساس ماده نود و دوم قانون اساسی مبنی برعدم رای اعتماد به وزرای دفاع و داخله احترام  میگذارد.

به گزارش دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری، حامد کرزی در جلسه امروز شورای امنیت ملی از زحمات و خدمات وزرای دفاع و داخله تشکر کرد و با احترام به تصمیم ولسی جرگه و پذیریش آن، به وزرای یاد شده هدایت داد الی معرفی وزرای جدید طبق قانون به کار خود ادامه دهند.

به همینگونه رئیس جمهور، ستر جنرال بسم الله محمدی و سترجنرال عبدالرحیم وردگ  را از جمله فرزندان صدیق، پر تلاش و مجاهد کشور دانست و گفت که آنها سالیان زیادی در ساختار جدید افغانستان و به پختگی رساندن نظام آن کار کرده اند و دولت افغانستان بر علاوه ای که آنها را به بهترین مدال های دولتی مفتخر میسازد، بلکه از آنها به عنوان افراد با تجربه و سخت­کوش خواهد خواست تا در دیگر بخش­های حکومت به خدمت گذاری به مردم و کشور خود ادامه دهند.

در این مجلس ستر جنرال عبدالرحیم وردگ و ستر جنرال بسم الله محمدی از اعتمادی که بالای آنها وجود داشته است، سپاسگزاری کرده گفتند که طی ده سال گذشته با تمام توان تلاش کرده اند در ساختن و تحکیم نظام امنیتی افغانستان کار کنند و در تقویت روحیه ملی کوشا باشند. آنها گفتند که به مثابه سربازان کشور، همچنان در خدمت به مردم و وطن قرار خواهند داشت.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار