افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 27 ژوئن , 2012 لینک کوتاه خبر :

حامد کرزی در دیداری با بزرگان ولایت لوگر…

بزرگان، متنفذین و شماری از نمایندگان ولایت لوگر در شورای ملی طی دیداری با حامد کرزی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، در رابطه به بهبود وضعیت امنیتی در ولایت لوگر و حکومتداری خوب، تاکید کردند.

در این دیدار که ظهر دیروز در ارگ انجام شد، طاهر خان صبری، انجنیر صاحب خان، داکتر عبدالولی رئیس شورای ولایتی و شکیلا هاشمی نماینده ولایت لوگر در ولسی جرگه به نماینده گی از دیگران صحبت نمودند و در رابطه خسارات مالی و جانی ناشی از عملیات های مشترک اخیر در این ولایت به رئیس جمهور کشور معلومات دادند و خواستار توجه بیشتر حکومت به این ولایت گردیدند.

حامد کرزی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان پس از استماع خواست های بزرگان ولایت لوگر طی صحبتی گفت: پس از سال 2014 میلادی نیروهای بین المللی از افغانستان خارج می شوند و مسئولیت نگهداری این خاک به نیروهای امنیتی افغانستان سپرده می شود، برای اینکه در کشور امنیت مطمئن برقرار گردد، تمام مردم افغانستان باید با نیروهای امنیتی کشور همکاری نمایند.

رئیس جمهور تاکید کرد که مردم افغانستان با اتفاق و اتحاد در پهلوی نیروهای امنیتی از کشور شان حفاظت کنند و اجازه ندهند که یکبار دیگر دشمنان مردم افغانستان در این خاک آتش جنگ را شعله ور نمایند.

حامد کرزی در اخیر این دیدار به وزیر داخله، لوی درستیز وزارت دفاع ملی، رئیس امنیت ملی و رئیس اداره مستقل ارگان های محل که در این دیدار حضور داشتند، دستور داد تا برای بهبود وضعیت امنیتی در ولایت لوگر و به وجود آوردن حکومت داری خوب، اقدامات لازم را انجام دهند.

افغان پیپر

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار